مشاوره و سفارش

انگور :

این میوه که مرغوب ترین نوع آن در اواسط فصل تابستان برداشت می شود، هر سال به بازار کشورهایی همچون روسیه، اوکراین، کشورهای حوزه خلیج فارس بالاترین میزان صادرات می شود که انگور سبز (سفید)، انگور قرمز بیدانه و انگور پیکامی از جمله آن هستند.

سیب درختی :

ایران به عنوان یکی از قطب های تولید سیب درختی در جهان، هر سال بیش از یک میلیون تن از این میوه به بازارهای مختلف خارجی معرفی می شود. سیب های زرد و قرمز از جمله این سیب ها می باشد که بالاترین میزان حجم برداشت و صادرات را دارا هستند.

انار :

یکی دیگر از محصولاتی که بازخورد بسیار بالایی در حوزه صادرات دارد، میوه انار است که متاسفانه علی رغم اینکه واریته های مختلفی در بخش های مختلف کشور برداشت می شود، اما همیشه میزان تقاضا بالاتر از میزان برداشت بوده است. از طرفی اغلب باغداران محترم ما با فرایند های درست تولید نا آشنا هستند و به همین دلیل معمولا ۳۰٪ از بارهای تولید شده استانداردهای صادراتی را ندارند که با نرخ پایین تری در بازار داخلی به فروش می رسند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انار-سفارشیموجودتماس بگیرید
خیار-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
موز-سفارشیموجودتماس بگیرید
انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
انبه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فلفل دلمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیب درختی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی ویتاراد با بهره گیری از کارشناسان توانمند خود در ایران و کشور هند توانسته است گام بزرگی در عرصه صادرات و واردات انواع محصولات کشاورزی بردارد. این شرکت در حال حاضر با همکاری اغلب باغداران و کشاورزان داخلی همکاری مشارکتی قابل توجهی در حوزه صادرات داشته است و همینطور با راه اندازی دفتر نمایندگی در کشور هند توانسته است فرایند صادرات برخی از محصولات را به سهولت برساند و در مقابل با واردات انبوه انواع میوه های استوایی، بازار داخلی را ساپورت نماید.

مدیر مجموعه ویتاراد

مهندس راد

Call Now Buttonتماس بگیرید