مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی طلایی هایوارد | شرکت صادر کننده کیوی درشت

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین بسته بندی برای کیوی کدام است؟کیوی طلایی هایوارد سورت شده صادراتیصادر کننده کیوی درشت به اروپا
کیوی طلایی هایوارد

کیوی طلایی هایوارد با اندازه درشت و کیفیت عالی برداشت می شود. این محصول را شرکت های صادر کننده به کشورهای مختلف دنیا عرضه نموده و قیمت مشخص از آنها را با توجه به رقابت بازار اعلام می دارند.

بهترین بسته بندی برای کیوی کدام است؟

کیوی از محصولات پر فروش بازار تجارت می باشد، که درآمد پرسودی به همراه دارد. بهترین بسته بندی برای کیوی این است که ان را به صورت خشک شده به بازارهای جهانی عرضه نمود. از آنجایی که کیوی خشک دارای مواد مغذی بسیاری است باعث شده توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

کیوی سبز بهترین نوع کیوی کشور می باشد و تجارت میوه خشک شده کیوی برای شور سود فراوانی به همراه دارد. ایران به دلیل چهار فصل بودن مناسب تولید بسیاری از میوه ها از جمله کیوی می باشد، به همین جهت محصولاتی که صادر می شوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

خشکبار ایران از جمله محصولات پر سود و پرفروش در جهان می باشد. یکی از راه های حلوگیری از فاسد شدن میوه ها خشک کردن آن ها می باشد. که باعث شده در زمان صادرات سود بالا در حجم اندک با هزینه باربری کم پرداخت و در این زمینه موفقیت کسب کرد.

کیوی طلایی هایوارد سورت شده صادراتی

مازندران یکی از قطب های تولید کننده کیوی درجه یک، کیوی هایوارد می باشد. به دلیل کیفیت بالا مناسب سورت کردن و صادرات به کسورهای دیگر می باشد. سالانه حدود 300 هزار تن کیوی در ایران تولید می شود و این باعث شده ایران چهارمین کشور تولید کننده این میوه مغذی در جهان شناخته شود.

کیوی میوه ای حساس است که با کوچک ترین فشار آسیب می بیند بنابراین باید در بسته بندی مناسب و در یخچال های مخصوص حمل گردد تا خراب نشود. صادرات کیوی هایوارد به کشور های مانند: ترکیه و هند و کشور های حاشیه خلیج فارس صورت می گیرد. بنابراین برای صادرات کیوی باید بازار های هدف کشورهای خارجی را در نظر گرفت تا تجارتی پر سود را بدست آورد.

از بهترین کشورها برای صادرات کیوی می توان موارد زیر را دانست:

  • روسیه
  • ترکیه
  • هند
  • اوکراین
  • قرقیزستان
  • ترکمنستان
  • آذربایجان

صادر کننده کیوی درشت به اروپا

اصلی ترین عامل فروش کیوی در کشور های خارجی بسته بندی زیبا و شکیل این محصول است. کیوی محصول پر درآمد و پر سود کشور ما قلمداد می شود،  که به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی در استان های مازندران،  گیلان و گلستان کشت می شود.

ایران رتبه چهارم تولید این محصول را دارد،  بنابراین با داشتن شرایط مناسب این محصول را به کشور های ایتالیا،  نیوزلند،  شیلی،  بلژیک،  هلند و فرانسه صادر می کند. زمان برداشت این محصول با کشور های دیگر متفاوت است،  این محصول را به کشور های اروپایی و آسیایی نیز صادر می نماید. شرکت وبتاراد این صرصت را به مشتریان خود می دهد که از طریق مراجعه به این سایت نسبت به ثبت درخواست کیوی درجه یک اقدام نمایند.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.