گروه شرکت های ویتاراد
خانه / دسته‌بندی نشده / کیوی طلایی صادراتی | فروش اینترنتی کیوی شمال
کیوی طلایی صادراتی

کیوی طلایی صادراتی | فروش اینترنتی کیوی شمال

کیوی طلایی صادراتی شمال در حال حاضر با فروش خوب در داخل و خارج از کشور همراه است. بخصوص اینکه در چند سال اخیر عرضه اینترنتی این میوه نیز مد نظر بوده و دسترسی خریداران بیشتر شده است.

میوه های زیادی در ایران تولید می شوند. این میوه ها به دلیل آنکه از شرایط خوب کشت برخوردار بوده، در سطع بالایی از کیفیت قرار دارند. از این رو سرمایه گذاری برای فروش خارجی آنها بسیار مهم و مورد توجه است.

کیوی از میوه هایی ست که در استان های شمالی ایران کشت زیادی داشته و توسط باغداران بزرگ تولید می شود. این میوه به طعم خوب معروف بوده و نوع رسیده آن شیرین است. در حالت کلی انواع کیوی شمال در دو نوع سبز و طلایی بوده و می توان براساس آن در بازار اقدام به خرید نمود.

کیوی طلایی صادراتی

فروش اینترنتی کیوی شمال

کیوی شمال ایران را شرکت های تخصصی و بزرگ به بازارهای جهانی عرضه می دارند. این عرضه کننده ها شرایط فروش خوبی داشته و همواره محصولاتی درجه یک را تهیه خواهند کرد.

فروش اینترنتی کیوی نیز به مسئله عرضه آن در دیگر کشورها کمک زیادی کرده است. زیرا در چند دهه ی اخیر خرید اینترنتی میوه ها از سراسر دنیا مطرح شده و افراد زیادی می توانند در این فضا نیاز خود را مشخص و خریداری کنند. به همین دلیل فروش کیوی شمال را عرضه کننده ها آن طور که باید و شاید دنبال نموده و همواره تولیدات خوبی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

کیوی طلایی صادراتی

بهترین کیوی طلایی صادراتی

کیوی طلایی ایرانی از جمله معروفترین هایی ست که صادر کننده ها به آن توجه دارند. به طوری که برای عرضه ان در دنیا تلاش زیادی را بکار گرفته اند.

برای این منظور کیوی صادراتی و درجه یک را انتخاب نموده که مزیت های کافی را در خود دارند. این تولیدات با بهترین شرایط برداشت شده تا با کیفیت خوب به دست مصرف کننده های بزرگ رسد. در این میان فروش کیوی طلایی در بازار جهانی بیشتر شده و افراد زیادی انها را تهیه خواهند کرد.

بهترین کیوی شمال

صادر کننده کیوی بسته بندی شده

شرکت های صادر کننده کیوی از بسته بندی های خوب برای جذب مشتریان خود بهره می گیرند. زیرا همواره میزان خرید و فروش کیوی در بازار بستگی به کیفیت و مرغوبیت محصول دارند.

صادر کننده های بزرگ کیوی در دنیا تلاش نموده تا مشتریان خود را ان طور که باید و شاید تامین نیاز کنند. به این ترتیب انواع بسته بندی ها را با اوزان مشخص انتخاب نموده و براساس سفارش مشتریان خود ارائه می دهند.

شرکت ویتاراد که در راستای صادرات انواع کیوی فعالیت داشته، محصولات خوبی را به کشورهای همسایه و حتی اروپایی عرضه داشته است. این شرکت دقت زیادی به مرغوبیت کیوی داشته و بهترین ها را ارائه می دهد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فلفل دلمه ای نارنجی درجه یک

فروش فلفل دلمه ای نارنجی درجه یک

یکی از صیفی جاتی که در بازار های خرید و فروش عمده فروش این محصولات …

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک