مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی طلایی صادراتی | خرید عمده کیوی شهسوار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه سورت کردن کیویقیمت کیوی طلایی صادراتیخرید عمده کیوی شهسوار
کیوی طلایی صادراتی

خرید عمده کیوی از شهرهایی مانند شهسوار و آستار برای تجار دیگر کشورها اهمیت دارد. زیرا می توانند بهترین کیوی طلایی صادراتی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب سفارش خرید دهند.

نحوه سورت کردن کیوی

تنکابن یکی از شهرهای تولید کیوی مرغوب در کشور میباشد کیوی با کیفیت در این منطقه حساس سال نظر بسیاری از تاجران را به خود جلب می کند و این خود عاملی بر رونق اقتصادی این منطقه گردیده است

کیوی میوه ای است که اگر نرم شود خراب می‌شود و باید سفت باشد.  بهترین نوع کیوی هایوارد می‌باشد که این نوع از صادرات بالایی برخوردار است سورت کردن کیوی به دو صورت انجام می شود.

اول به صورت وزن سورت می شود،  دوم براساس قیمت سورت می شود

کیوی اگر از قیمت بالایی برخوردار باشد باید بسته‌بندی آن زیباتر و شکیل تر باشد برای آنکه کیوی آسیب نبیند از دستگاه‌های استفاده می شود که در هنگام بسته‌بندی به آن آسیب زده نشود برای سورت کردن کیوی ۵ مرحله انجام می پذیرد

  • مرحله رنگی: که کار عکسبرداری را انجام می دهد
  • وزن: وزن کیوی را لحاظ می‌کند
  • لیزری: که سلامت کیوی را تایید می‌کند
  • حجمی: که میزان حجم آن را برآورده می‌کند
  • غلطکی که کار جداسازی میوه را از نظر سایز انجام میدهد

قیمت کیوی طلایی صادراتی

بهترین نوع کیوی هایوارد می باشد که به کشورهایی مانند روسیه هند و ترکیه صادر می‌شود زیرا طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است ویتاراد توانسته حجم مورد نیاز مشتریان خود را از کیوی مرغوب تهیه کرده و در اختیار آنان قرار دهد.

 کیوی در بسته بندی های مناسب و محکم به صورتی که هنگام تعویض در کشورهای خارجی هیچ گونه آسیبی به میوه وارد نشود صورت می پذیرد و در کشور مقصد تحویل داده می شود.

بنابراین برای اطلاع از قیمت کیوی طلایی صادراتی می توانید با بخش فروش شرکت ویتاراد تماس حاصل نمایید و نسبت به قیمت به روز کیوی اطلاع پیدا کرده و ثبت درخواست نمایید

خرید عمده کیوی شهسوار

شهسوار یکی از شهرهای شمالی می باشد که از بهترین نوع کیوی مرغوب در این منطقه تولید می‌شود و کیوی این منطقه هم برای تازه خوری و هم برای تولید آبمیوه مناسب است برای خرید عمده کیوی شهسوار شرکت های بسیاری وجود دارند که فروش این میوه را به صورت عمده انجام می‌دهند و به سراسر کشور و بازارهای هدف خارجی ساده می کنند. شرکت های از جمله شرکت های این مجموعه ویتاراد می باشد که کیوی با کیفیت شهسوار را خریداری نموده و با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.