مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی طلایی تنکابن | قیمت روز کیوی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهرهای تولید کننده کیوی در شمالکیوی طلایی تنکابنقیمت روز کیوی صادراتی
صادرکنندگان کیوی

کیوی طلایی تنکابن را می توان از میوه های خوب صادراتی ایران دانست. به طوری که در حال حاضر با قیمت روز به کشورهای مختلف دنیا عرضه شده و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است.

کیوی طلایی تنکابن

خطه سر سبز شمال ایران همواره به تولید محصولات کشاورزی معروف بوده و همیشه بهترین نوع تولیدات در این مناطق کشت می شود. میوه ها از جمله مهمترین تولیداتی هستند که در این منطقه مورد توجه بوده و افراد مختلف به تولید آنها مشغول هستند. از این رو می توان شاهد عرضه باکیفیت ترین میوه ها در بازار بود.

کیوی از میوه هایی ست که فقط در استان های شمالی ایران کشت می شود. چرا که سازگاری اقلیمی خوبی داشته و میزان برداشت از باغات آن بسیار زیاد است. از این رو کیوی شمال امروزه محبوبیت زیادی در دنیا داشته و خریداران از کشورهای مختلف آنها را سفارش خرید می دهند.

کیوی طلایی تنکابن

شهرهای تولید کننده کیوی در شمال

همانطور که می دانید اقلیم شمال ایران با میوه کیوی سازگاری خوبی دارد. به همین دلیل شهرهای مختلف این منطقه برای کشت این میوه فراهم بوده و افراد مختلف به کشت آن مشغولند.

برخی از شهرهای مهم تولید کننده کیوی در شمال ایران عبارتند از:

  • تنکابن
  • آستارا
  • مازندران
  • رشت
  • ساری
  • شهسوار

در این شهرها مقادیر قابل توجهی از زمین های کشاورزی به میوه کیوی اختصاص داده شده و هر ساله حجم زیادی از آن برداشت می شود. به این ترتیب می توان قیمت روز این تولیدات را به مشتریان داخلی و خارجی با توجه به کیفیت و شهر تولید کننده اعلام نمود.

کیوی طلایی تنکابن

کیوی طلایی تنکابن

تنکابن از تولید کننده های بزرگ کیوی در ایران بشمار می آید. در این شهر باغات زیادی از انواع کیوی دیده می شود که برداشت و عرضه آنها به بازار تاثیر زیادی در اقتصاد مردم ان دارد.

کیوی طلایی تنکابن یکی از بهترین هایی ست که افراد مختلف آن را شناسایی و خریداری می کنند. به این ترتیب وقتی باکیفیت ترین نوع آن برداشت می شود، به صورت سورت و بسته بندی شده در دیگر کشورها نیز صادرات خواهد داشت.

کیوی طلایی تنکابن

قیمت روز کیوی صادراتی

یکی از موضوعاتی که در رابطه با خرید و فروش انواع کیوی مطرح است، قیمت روز آنهاست. به طوری که خریداران می توانند براساس نیاز و انتظار خود باکیفیت ترین نوع کیوی صادراتی را تهیه نموده و از مزیت های موجود در آن بهره گیرند.

دسترسی به قیمت روز کیوی از موضوعاتی ست که در سالهای اخیر توسط سایتهای اینترنتی فراهم شده است. به این ترتیب اغلب خریداران عمده کیوی از کشورهای مختلف دنیا سعی در استعلام قیمت روز میوه نموده و براساس آن انتظار خود را مشخص می کنند.

شرکت ویتاراد در خصوص صادرات انواع کیوی باکیفیت اقدام نموده و محصولات درجه یک را با بسته بندی های خوب و استاندارد راهی بازار خواهند کرد.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.