مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی صادراتی ایران | قیمت کیوی هایوارد طلایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان تولید کیوی از باغات در سال ۹۹نوع بسته بندی کیوی برای صادراتقیمت کیوی تالش در روسیه
کیوی صادراتی ایران

کیوی صارداتی ایران از نوع هایوارد طلایی که از باغات نواحی شمالی کشور برداشت می شود، قیمت بالغ بر ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان برای صادرات داشته است.

این قیمت ها که به صورت روزانه ممکن است، نوسان داشته باشد، سبب شده تا اغلب باغداران به خیال اینکه بازار دچار دگرگونی و افزایش زیاد قیمت ها در سردخانه ها شود، از فروش محصولات خود اجتناب می کنند.

همانطور که می دانید، بازار کیوی ایران در کشور های مهمی چون روسیه و هند بسیار گرم شده است و اصلی ترین دلیل افزایش قیمت ها در سطح سردخانه های ایران همین مسئله نیز بوده است که امیدواریم این فرایند همانند سال های قبل باعث متضرر شدن باغداران عزیز نشود.

میزان تولید کیوی از باغات در سال ۹۹

در سال جاری، میزان باردهی درختان کیوی در دو استان مازندران و گیلان بر خلاف سال قبل کمی کاهش داشته است.

طبق آمار بدست آمده از سازمان جهاد کشاورزی و اتحادیه سردخانه داران این دو استان، میزان برداشت حدود ۱۰٪ کاهش و چیزی بالغ بر ۸۰۰۰۰۰ تن بوده است.

شهر های مهمی که از قطب های اصلی تولید کیوی هایوارد ایران برای صادرات به شمار می روند:

  • آستارا
  • تالش
  • چالوس
  • تنکابن
  • رشت

هستند که بیشترین میزان حجم نگهداری در سردخانه ها را نیز دارند.

البته لازم به ذکر است که مناطق و شهر های دیگری نیز در این لیست وجود داشتند که ما صرفا در این مقاله قصد داشتیم مناطق عمده را در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهیم.

نوع بسته بندی کیوی برای صادرات

بیشتر باغدارانی که در زمینه تولید و برداشت کیوی هایوارد طلایی یا واریته های دیگری از این میوه فعالیت دارند، محصول خود را بعد از برداشت، در سبد های ۲۰ کیلویی و به صورت فله ای به سردخانه ها منتقل می کنند.

بعد از این پروسه، دوستان و همکارانی که در زمینه سورتینگ، بسته بندی هستند، طبق سفارش مشتریان خود از بازار های مختلف خارجی اقدام به انجام فرایند بسته بندی می کنند.

توجه داشته باشید که نوع سورت می تواند نسبت به وزن یا کالیبر کیوی متفاوت باشد. بنابراین شما صادرکنندگان محترم توجه داشته باشید که کیوی اغلب از وزن ۷۰ گرم برای صادرات شروع و تا بالای ۱۰۰ گرم نیز در جعبه های پلاستیکی یا کارتنی قرار داده می شود.

در حال حاضر در استان گیلان و مازندران، سورت کیوی صادراتی ایران به دو صورت انجام می پذیرد. مکانیزه و دستی

کسانی که در اوزان خاصی درخواست خرید کیوی دارند، سورتینگ مکانیزه می تواند بهترین گزینه باشد. چرا که وزن انتخابی آنها بالطبع خیلی دقیق تر است.

شرکت بازرگانی ویتاراد این امکان را به وجود آورده است تا بتواند علاوه بر اینکه خود سفارش مشتریان خارجی را ساپورت نماید، درخواست شما خریداران محترم را نیز در این راستا به انجام برساند.

این مجموعه با داشتن سیستم سورتینگ در آستارا سالانه حجم قابل توجهی از این میوه و همچنین سایر محصولات صادراتی به کشور های اروپای شرقی را اقدام به بسته بندی و صادرات می نماید.

قیمت کیوی تالش در روسیه

اگر مقاله ما را به دقت مطالعه کرده باشید، اعلام کردیم که بازار صادراتی کیوی هایوارد ایران مربوط به کدام کشور ها است. بیشترین و بزرگ ترین وارد کنندگان کیوی از این ایران کدام کشور ها هستند.

روسیه که بازار بسیار بزرگی برای محصولات غذایی خصوصا میوه جات در سطح کل اروپا دارد، سالانه ارقام مختلف از میوه جات در بازار بزرگ این کشور خصوصا مسکو خرید و فروش می شود.

کیوی ایران خصوصا تالش که کیفیت بالایی در سطح استاندارد بازار روسیه دارد، همواره خواهان خاصی در فروشگاه های معتبر مسکو و سایر ایالت های این کشور داشته است.

در حال حاضر قیمت فروش کیوی تالش در روسیه خصوصا در مسکو بین ۹۰ تا ۱۲۰ روبل فروخته می شود که این فرایند افزایش قیمتی در ایران، می تواند تاثیر مستقیم نیز در فروش کیوی ایران در مسکو نیز داشته باشد.

باغداران محترم در سطح ایران می توانند با همکاری مجموعه ویتاراد محصول کیوی خود را با بهترین نرخ اقدام به فروش کنند.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.