مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین تولید کننده انواع کیویبازار اصلی کیوی در ایراننرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰قیمت کیوی ایران در بنگلور
نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰

طبق بررسی‌هایی که انجام داده‌ایم نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰ ممکن است به بالاترین سطح خود در بازار ایران برسد و دلیل این افزایش قیمت کیوی در سطح باغات ایران از میزان تقاضا، بالا رفتن ارزش دلار در ایران و افزایش قیمت هزینه های جانبی برای بسته بندی می باشد که همه این عوامل به تنهایی از عوامل تاثیرگذار در قیمت و نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰ می تواند باشد.

اما در سال گذشته نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰ حدود ۳۰ درصد پایین تر خرید و فروش می شد. البته در سال جدید فعلاً به زمان برداشت، یک تا دو ماه باقی مانده است و ممکن است تا آن زمان عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که سبب شود میزان صادرات کیوی ایران را با مشکل روبرو سازد که در همچین مواقعی قیمت در باغات و سردخانه ها افت می کند. البته کیوی ایران به دلیل ماندگاری بالایی که دارد بین ۶ تا ۱۰ ماه امکان نگهداری در سطح سردخانه ها را دارد و ممکن است تا اون موقع باغداران یا سردخانه داران تمایلی برای فروش کیوی هایوارد برای صادرات نداشته باشند که بتوانند کنترل قیمت بازار را مدیریت کنند.

نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰

بزرگترین تولید کننده انواع کیوی

بزرگترین تولید کننده انواع کیوی در ایران همواره برای گسترش تجارت خود سعی دارد تا مشتریان مختلفی را از کشورهای اروپایی و آسیایی داشته باشد تا بتواند هر سال در حجم بالا محصولات خود را در باغ و یا بعد از برداشت به فروش برساند.
نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰ که فعلاً رو به افزایش است این مجموعه ها نیز سعی بر این داشته تا از فروش کیوی هایوارد خود در باغات اجتناب کنند و این خود مسئله بسیار مهمی در کاهش میزان خرید و فروش و در نتیجه افزایش قیمت در این میان باشد.

گروه بازرگانی ویتاراد در سال ۲۰۲۱ با شناسایی باغداران نمونه در مناطق کیوی خیز ایران قصد دارد تا بهترین نوع از
کیوی هایوارد سبز
کیوی خونی
کیوی طلایی
را در بسته بندی های متنوع و شکیل همچون
سبد پلاستیکی
کارتونی و کارتون پلاست
و در سایز های مختص بازارهای هدف در اختیار خریداران خود در اقصا نقاط کشورهای جهان قرار دهد.

بازار اصلی کیوی در ایران

اما خارج از همه موضوعات در این مقاله، اگر بخواهیم در رابطه با بازار اصلی کیوی در ایران اشاره کنیم کشورهای متعددی از قاره اروپا، آسیا و حتی آفریقا هستند که هر سال نسبت به ظرفیت بازار خود اقدام به خرید کیوی ایران در ارقام مختلف می کنند.
یکی از این بازارهای اصلی که گروه ویتاراد و چند شرکت صادر کننده دیگر بالاترین حجم فروش و صادرات را داشته اند، بازار کشور هند است که با داشتن جمعیت بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ هزار نفر، بزرگترین وارد کننده کیوی هایوارد سبز از ایران به شمار می رود.

در این سال های اخیر این مجموعه که توانسته با گسترش بازارهای خود در این کشور دفتر نمایندگی و فروش را در ایالت بمبئی راه اندازی کند، به واسطه همکاری مشترک با تاجران این کشور توانسته است علاوه بر کیوی، سیب درختی و خرما را نیز در ایالت های مختلف در شمال و جنوب هند به فروش برساند و خوشبختانه موفقیت گروه ویتاراد در این زمینه سبب شده است تا در اتاق بازرگانی ایران، این مجموعه به عنوان صادر کننده نمونه کشوری معرفی شود.

نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰

نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰

با مدیریت درست کارگزاران ویتاراد، نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰ نسبت به بازار داخلی ایران همواره ثبات خواهد داشت و این برنامه ریزی به سبب این بوده است تا بتواند مشتریانی که هر سال به صورت مستمر بیش از هزار تن را خریداری می کنند این همکاری را ثابت نگه دارد.

قیمت کیوی ایران در بنگلور

بنگلور یکی از ایالت‌ های مهم در کشور هند به شمار می رود که بعد از
بمبئی
دهلی
چنای
بیشترین میزان خرید و فروش کیوی ایران در آن صورت می گیرد و در واقع به عنوان چهارمین مرکز صادرات کیوی هایوارد از ایران بوده است.
از این رو در این سال های اخیر، شرکت های صادر کننده کیوی در ایران برنامه ریزی بلند مدتی را برای این منطقه داشتند که اگر بتوانیم ایالت بنگلور را به یکی از مراکز واردات کیوی ایران تبدیل کنیم در سال های آینده مسلماً خواهیم توانست حجم بیشتری از این میوه را به فروش برسانیم.

طبق اسناد و بررسی های صورت گرفته از اداره گمرکات بندرعباس، در سال ۲۰۲۰ میزان صادرات کیوی ایران به بنگلور بالغ بر ۹ هزار تن بوده است و اگر این میزان در سال ۲۰۲۱ ادامه دار باشد و یا حتی افزایش یابد، نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰ همانطور که در پاراگراف بالا اشاره کردیم می تواند تاثیر بالایی در افزایش قیمت فروش این میوه در سطح باغات بگذارد که ما سعی داریم در مطالب بعدی نسبت به این موضوع و برنامه ریزی هایی که داریم، راه حل های مناسب برای ثابت نگه داشتن نرخ کیوی هایوارد ایران در سال ۱۴۰۰ اشاره کنیم.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.