مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی صادراتی ایران در دهلی هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار کیوی ایران در کلکته هندوستانقیمت فروش کیوی ایران در بازار هندصادرات عمده سیب و کیوی هایوارد
صادرکنندگان کیوی

با توجه به افزایش بی رویه صادرات کیوی درجه یک ایران به هند، قیمت نوع صادراتی آن در بازار دهلی و بمبئی به پایین ترین نرخ خود رسیده است.

قیمت کیوی ایران

 یکی از بزرگ ترین بازار کیوی ایران، کشور هند است که ایالت های مختلف در آن از مشتریان خوب این محصول محسوب می شوند. این کشور علاوه بر کیوی ایران، از نیوزلند، شیلی و ایتالیا هم واردات دارد و این نشان دهنده بزرگ بودن بازار کیوی در این کشور است.

شهر دهلی به عنوان پایتخت کشور هند و پر جمعیت ترین شهر این کشور، سالانه حدود ۱۰ هزار تن کیوی در بازار آن خرید و فروش می شود.

قیمت کیوی ایران

بازار کیوی ایران در کلکته هندوستان

یکی دیگر از عمده بازار های صادراتی ما برای محصول کیوی، شهر کلکته است. این شهر که در مرکز این کشور قرار دارد، بعد از دهلی و بمبئی سومین بازاری است که هر سال حجم عظیمی از این محصول را در خود دیده است.

  • دهلی
  • بمبئی
  • کلکته
  • حیدرآباد
  • چنای

از مهم ترین ایالت های هند برای واردات محصولات کشاورزی ایران خصوصا سیب درختی و کیوی به شمار می روند که خوشبختانه صادرکنندگان ما برنامه ریزی خوبی برای تجارت خود در این شهر ها داشته اند.

قیمت کیوی ایران

قیمت فروش کیوی ایران در بازار هند

ارزش پول ایران در این چند سال اخیر افت شدید داشته است و در مقابل بعضی از کشور ها ارزش پول بالایی را داشته اند که بهترین موقعیت برای آنها پیش آمده تا بتوانند محصولات لوکس ایران را خریداری کنند.

هند که از جمله این کشور ها بوده، هر سال تجار این کشور حجم قابل توجهی از میوه هایی مانند سیب درختی قرمز و کیوی را خریداری و واردات می کنند.

کیوی ایران در سال های قبل نیز در بازار این کشور خرید و فروش می شد، اما به دلایلی که اعلام شد، حجم صادرات ما به این کشور برای این دو میوه افزایش چشمگیری داشته است و الان که قیمت فروش کیوی در ایران در سردخانه ها به بالای ۱۲۰۰۰ تومان رسیده است، در هند با بالاترین قیمت یعنی ۱۵۰ روپیه که با نرخ ایران چیزی حدود ۲۵۰۰۰ تومان به فروش می رسد.

قیمت کیوی ایران

صادرات عمده سیب و کیوی هایوارد

با رشد صادرات عمده سیب درختی و کیوی هایوارد به کشور هایی همچون هند و روسیه، قصد داریم تا شما را با بازار های بزرگ دیگری آشنا کنیم.

علی رغم اینکه این دو کشور قطب اصلی خرید این دو میوه از ایران هستند، اما کشور های دیگری نیز هستند که صادرکنندگان ما می توانند میزان صادرات خود و تعداد مشتریان را افزایش دهند.

کشور های کنیا، هند، روسیه، کانادا، آمریکا، آلمان و برخی از کشور های اتحادیه اروپا حدود ۷۸٪ بازار واردات این کیوی و برخی از آنها سیب درختی در دست دارند.

ما اگر بتوانیم آنالیز بازار محصولات خود را درست بررسی کنیم، به راحتی می توانیم رشد صادرات خود را ارتقا داده و هر سال سود بسیار بالایی را در این زمینه داشته باشیم.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.