مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت موز پاکستان وارداتی در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت موز پاکستان وارداتیعرضه موز پاکستان در ایرانواردکننده موز پاکستانبازرگانی انواع موز و میوهای وارداتیشرکت پخش و توزیع موز پاکستانبازار خرید و فروش موز

چرا قیمت موز پاکستان وارداتی در بازار تهران مورد توجه است؟ آیا نرخ اعلام شده در این شهر می تواند بر روی بازار دیگر شهرها نیز اثر گذارد؟

بسیاری از میوه های وارداتی که از کشورهای مختلف وارد می شوند، از شهر تهران در سراسر کشور توزیع می شود. زیرا تهران به عنوان پایتخت محل فعالیت شرکت های زیادی بوده و از این طریق می توانند میوه را در سراسر کشور به فروش رسانند. از همین رو قیمت میوه در این شهر به شدت مهم است.

قیمت موز پاکستان قیمت انواع موز پاکستان

قیمت موز پاکستان وارداتی در بازار تهران

قیمت موز پاکستان وارداتی

قیمت موز پاکستان وارداتی یکی از میوه هایی که قیمت آن در بازار تهران مهم بوده و افراد زیادی آن را پیگیری می کنند، موز پاکستان است. این میوه وارداتی را تجار بزرگ در فصل برداشت وارد ایران کرده و با قیمت مشخص در سراسر کشور به فروش می رسانند.

عرضه موز پاکستان در ایران

شهرهای زیادی را در ایران می توان دید که قیمت موز پاکستان را مطابق با بازار تهران اعلام می دارند.

برخی از این شهرهای عبارتند از:

 • اصفهان
 • کرج
 • تبریز
 • یزد
 • مشهد

به همین دلیل عرضه کننده های این شهرها باید قیمت محصول مد نظر را بدست آورده و با توجه به آن اقدام به خرید و فروش کنند. در این صورتموز با قیمت مشخص توزیع خواهد شد.

قیمت موز پاکستان قیمت فروش موز پاکستان

واردکننده موز پاکستان

واردکننده موز پاکستانبا توجه به این که قیمت نهایی موزهای پاکستانی نسبت به دیگر موزهای وارداتی ارزان تر است، واردکننده موز معمولا کشور پاکستان را جهت خرید موز انتخاب می کند. موزهای پاکستانی از نظر درجه بسیار مرغوب بوده و متقاضیان زیادی دارد. با توجه به خواص دارویی که موز دارد خرید آن در کشور ایران بالا می باشد. از جمله خواص انواع موز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خونساز
 • ملین
 • ضد سرطان
 • مقوی معده
 • مدر
 • مفید برای اسهال
 • متعادل نمودن سیستم اعصاب
 • مناسب برای رشد کودکان

چرا غالبا واردکننده موز، نوع پاکستانی آن را وارد بازار کشور می کند؟ به دلیل اینکه موز پاکستان از نمونه های مرغوب میوه های وارداتی به کشور است و هزینه واردات آن به دلیل نزدیکی این کشور کمتر است این نوع موز را وارد کشور می کنند. 

بازرگانی انواع موز و میوهای وارداتی

بازرگانی انواع موز و میوهای وارداتیدر بازرگانی ها قیمت روز میوه اعم از انواع موز و میوه های وارداتی دیگر برای مشتریان در لیست قیمت هایی تنظیم شده است. شرکت های بازرگانی انواع میوه مانند موز را قبل از رسیده شدن وارد کشور می کنند. این شرکت ها عمل رنگ آوری موز را با استفاده از روش های مدرن انجام می دهند. علاوه بر موز انواع دیگری از میوه ها مانند آناناس، نارگیل و انبه از بیشترین میوه های گارداتی گرمسیری می باشند. میوه های وارداتی زیر نظر وزارت بهداشت در بسته بندی های کاملا بهداشتی به کشور ارسال می شوند. بازرگانی های میوه های وارداتی خدمات مناسبی را جهت رضایت مشتریان ارائه می دهند. 

با توجه به افزایش نرخ ارز در ماه های اخیر شاهد گران شدن قیمت انواع میوه های وارداتی به خصوص موز شده ایم. آیا با وجود روند افزایشی نرخ ارز، افزایش بهای میوه های داخلی را در کنار میوه های وارداتی شاهد هستیم؟ بعضی از مسئولین علاوه بر نرخ ارز موارد دیگری را نظیر دلالان، تعلل در واردات و کاهش واردات می دانند. اما در کل نرخ ارز است که تعیین کننده قیمت محصولات وارداتی می باشد. 

شرکت پخش و توزیع موز پاکستان

شرکت پخش و توزیع موز پاکستانپخش و توزیع موز پاکستان در کشور به دلیل نرخ ارزان تر آن نسبت به دیگر موزهای وارداتی رونق خاصی دارد. تقاضا برای خرید موز پاکستانی به دلیل قیمت ارزان تر آن در شهرهای مختلف ایرا بالا می باشد. پخش و واردات مستقیم موز پاکستان درجه یک توسط شرکت پخش و توزیع میوه های وارداتی در کشور انجام می شود. با وجود حجم مورد تقاضای بسیار بالا نسبت به خرید موز پاکستان، شرکت های واردکننده انواع موز با عرضه حجم مورد مطلوب این نوع میوه فعالیت های گسترده ای را جهت جلب رضایت مشتری انجام می دهند. در رابطه با قیمت موز پاکستان باید گفت این نوع موز علاوه بر قیمت مناسب در اندازه و کیفیت مطلوب تولید می شود. در کشور ما شرکت های پخش و توزیع میوه های وارداتی متعدد بوده و هر یک از آن ها برای فروش میوه های با کیفیت قیمت های مقرون به صرفه ای را تعیین می کنند. 

بازار خرید و فروش موز

بازار خرید و فروش موز نوسانات قیمت موز وارداتی در بازار خرید و فروش موز بسیار قابل توجه مشتریان است. با توجه به تفاوت چشمگیری که در قیمت موز پاکستانی در مقایسه با سال گذشته شاهد هستیم باید گفت که تمامی این موارد بستگی به نرخ ارز دارد. محبوبیت موز در بین خانوارها باعث شده است که توجه به خرید آن هنوز مانند سابق باشد. خرید و فروش موز در این ایام نیز با توجه به افزایش قیمتی که اخیرا داشته است هنوز رونق خاصی دارد. علاوه بر پاکستان موز وارداتی به ایران از کشورهای زیر نیز تامین می شود:

 • لبنان
 • ترکیه
 • هندوستان
 • اکوادور
 • تایلند
 • امارات

علاوه بر واردات موز، در کشور ما انواع موزها در شهرهای مختلف جنوبی تولید می شود. وجود مراکز و نمایندگی هایی که در زمینه واردات موز فعال می باشند در خرید و فروش موز وارداتی کمک مناسبی به مشتریان می کند. در بازار خرید و فروش موز انواع موزهای تولید شده در داخل و همچنین موزهای وارداتی به فروش می رسد. 

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.