مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فلفل دلمه صادراتی اصفهان در کازان

آنچه در این مقاله می خوانید...

حجم فروش فلفل دلمه برای صادرات:روش صادرات فلفل دلمه ای و مشکلات آن:قیمت فلفل دلمه رنگی در مسکو:
فلفل دلمه رنگی

قیمت فلفل دلمه صادراتی اصفهان که صادرات قابل قبولی برای شهر کازان روسیه داشته است، در این دو سال اخیر بیش از ۱۲۰ روبل بوده است.

کازان یکی از شهر های بزرگ و پر جمعیت در روسیه به شمار می رود که به یکی از مقاصد اصلی ما برای صادرات انواع مواد غذایی و محصولات کشاورزی تیدیل شده است.

صادرات عمده فلفل دلمه ایران به این بازار باعث شده تا شهروندان کازانی بیشتر با انواع مختلف از محصولات ایران آشنا شوند.

حجم فروش فلفل دلمه برای صادرات:

کشور ایران در قاره آسیا یکی از قطب های اصلی تولید و صادرات فلفل دلمه رنگی است که بالغ بر ۵۰۰۰۰۰ تن از این محصول از اقصی نقاط کشور همچون

  • اصفهان
  • تیران و کرون
  • شهرضا
  • چادگان
  • جیرفت
  • رودان
  • مشهد
  • جلفا

برداشت و بسته بندی می شود.

در حال حاضر فلفل دلمه ای ایران به بازار های مختلف خارجی صادرات می شود و قیمت فلفل دلمه ایران علاوه بر اینکه رقابتی است، جایگاه خوبی نیز در بازار این کشور ها بدست آورده است که امیدواریم بتوانیم میزان فروش و صادرات خود را در این زمینه افزایش دهیم.

روش صادرات فلفل دلمه ای و مشکلات آن:

صادرات یک امر ساده اما در عین حال همراه با ریسک و خطراتی است که متاسفانه خیلی از کسانی که بدون هیچ اطلاعاتی اقدام به کار می کنند، ضرر های سنگینی را پرداخت کرده اند.

زمانی که شما، اقدام به خرید فلفل دلمه ای از بازرگانی ویتاراد و یا هر شرکت دیگری نمودید، یک هزینه حمل از محل بارگیری تا گمرک آستارا را خواهید داشت.

بعد از آن هم فرایند ترخیص در آستارا را دارید. اما پر هزینه ترین کاری که نیاز است تا محاسبه قیمت خود را انجام دهید، حمل و نقل کانتینر های یخچالی از آستارا تا شهر مورد نظر خود در روسیه را دارید که با محاسبه درست موارد ذکر شده می توانید صادرات قابل قبولی را انجام دهید.

چنانچه اطلاعات درست و یا فرصت این کار را هم نداشتید، کارشناسان ما کمک های لازم را در این خصوص برای شما مشتریان عزیز انجام خواهند داد.

قیمت فلفل دلمه در زمان خرید، به علاوه هزینه های اعلام شده می تواند قیمت تمام شده شما را برای صادرات تعیین کند که به راحتی می توانید محصولات دیگر را نیز به همین صورت برآورد کرده و صادرات کنید.

قیمت فلفل دلمه رنگی در مسکو:

مسکو به عنوان پایتخت کشور روسیه، یکی از بازار های عمده و اصلی ما برای صادرات فلفل دلمه ای و سایر محصولات کشاورزی به شمار می رود.

قیمت فلفل دلمه ای در این پایتخت روسیه که بزرگ ترین بازار در اروپا نیز قلمداد می شود، از ۱۲۰ روبل به بالا است.

البته لازم است اشاره بکنیم که این محصول تنها از ایران وارد روسیه نمی شود، بلکه رقبای بسیار سر سختی در بازار روسیه خصوصا مسکو وجود دارند که علاوه بر اینکه کیفیت بالایی دارند، جایگاه ویژه ای نیز در بین شهروندان و خریداران عمده آن دارند.

همین مسئله سبب بالا بودن قیمت فروش آنها نسبت به محصول ایران است.

اگر ما نیز بخواهیم همانند کشور های رقیب، جایگاه خود را در فروش فلفل دلمه ای افزایش دهیم، نیاز به ارتقا سطح کیفی محصولات خود و رعایت استاندارد های لازم در جهت صادرات با برنامه این محصولات داریم.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.