مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فلفل دلمه ای در ایراندرصد رنگ فلفل دلمه ای در بسته بندیصادرات انواع فلفل دلمه ای ایران به رومانی
قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی رنگی در ایران معمولا هر روز متغییر بوده است که این نوسان به عوامل مختلف همچون میزان تقاضا و افزایش و یا کاهش میزان برداشت محصول از گلخانه ها بستگی دارد.

ایران به عن،ان قطب تولید انواع فلفل دلمه ای در منطقه، توانسته است واریته های مختلف از این محصول را توسط کشاورزان نواحی مختلف زیر کشت برده تا بتواند ارقام مختلف را برای بازار های دور و نزدیک ارسال کند.

این ارقام که بذر های آنها نیز باهم متفاوت هستند، هر کدام می توانند ماندگاری و کیفیت متفاوت تری داشته باشند که ما با بررسی هایی که انجام داده ایم، فهمیدیم که فلفل دلمه ای کدام مناطق دارای سطح کیفی بالاتری نسبت به سایر مناطق دارد که از این رو می توانیم نسبت به مشتریانی که از کشور های مختلف داریم، بهترین رقم را معرفی کنیم.

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

انواع فلفل دلمه ای در ایران

همانطور که در پاراگراف قبلی هم اشاره کردیم، در سطح گلخانه های ایران، انواع مختلف از فلفل دلمه ای کشت می شود که نوع بذر آنها متفاوت از هم هستند.

شهر های مختلفی در ایران وجود دارند که دارای شهرک های گلخانه ای بزرگی هستند که هر کدام از صاحبان این مشاغل یا کشاورزان محصولات مختلفی را کشت و تولید می کنند که فلفل دلمه ای رنگی یکی از این محصولات مهم به شمار می رود که مهم ترین مناطق در ایران می توان به

  • اصفهان
  • مرکزی
  • همدان
  • کرمان
  • هرمزگان
  • قم
  • آذربایجان شرقی

اشاره کرد.

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی رنگی در هر کدام از این استان های ذکر شده، کاملا متفاوت است که مشاوران ما برای شما همکاران محترم اعلام خواهند کرد که نسبت به بازار هدف، فلفل دلمه ای کدام منطقه مناسب است.

خرید و فروش فلفل دلمه ای با بسته بندی های صادراتی در همه این مناطق در حال انجام است اما توجه داشته باشید که ما در این سال ها سعی کرده ایم مرغوب ترین نوع را به بازار های خارجی خود صادرات کنیم.

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

درصد رنگ فلفل دلمه ای در بسته بندی

کشور های وارد کننده فلفل دلمه ای که جز مشتریان ما به حساب می آیند، میزان درصد رنگ هر کدام از فلفل دلمه ای که درخواست می کنند، متفاوت است.

به عنوان مثال ممکن است یک مشتری از یک کشوری با ما ارتباط بگیره و درخواست خرید فلفل دلمه ای رنگی بکند. اغلبا در سفارش های خود اعلام می کند که فلفل دلمه ای قرمز را بیشتر از سایر رنگ ها لازم دارند. در واقع تعداد باکس ها و پالت های بسته بندی شده برای رنگ قرمز بیشتر باشد.

ممکن است یک مشتری رنگ زرد را بیشتر طلب و درخواست بکند که ما در این سر تیتر به شما اعلام خواهیم کرد که عرف رنگ بندی و درصد هر کدام از این محصولات به چه صورت انجام می پذیرد.

فلفل دلمه ای رنگی کلا شامل سه رنگ قرمز، زرد و نارنجی است که در بسته بندی های صادراتی کارتن پلاست انجام می پذیرد.

در هر کانتینر که حدود ۱۶ الی ۱۷ تن ناخالص از این محصول بارگیری می شود، حدود ۲۲ پالت می باشد که ۱۳ الی ۱۴ پالت آن از رنگ قرمز، ۶ الی ۷ پالت آن از رنگ زرد و ۲ پالت آن نیز از نوع فلفل دلمه ای نارنجی بسته بندی و بارگیری می شود که به صورت درصدی بخواهیم اعلام کنیم، ۶۰٪ رنگ قرمز، ۳۰٪ رنگ زرد و ۱۰٪ رنگ نارنجی خواهد بود.

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی رنگی طبق همین دستورالعمل در اختیار مشتریان قرار داده می شود که امید داریم بتوانیم همکاری های خوبی با اغلب خریداران داخلی و خارجی داشته باشیم.

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

صادرات انواع فلفل دلمه ای ایران به رومانی

کشور رومانی یکی از جامعه هدف ما برای صادرات انواع مختلف از محصولات کشاورزی خصوصا فلفل دلمه ای تبدیل شده است و در این چند سال اخیر رشد فروش این محصول برای بازار رومانی افزایش خوبی داشته است.

طعم خاص محصولات ایرانی و کیفیت بالا فلفل دلمه ای رنگی سبب شده تا مشتریان ما در این کشور رفته رفته افزایش و زیاد شوند.

افزایش میزان درخواست از بازار این کشور سبب شده تا فرایند صادرات به صورت هفتگی انجام شود. این کشور علی رغم اینکه بازار خیلی بزرگی در سطح اروپا ندارد، اما خوشبختانه در سال ۲۰۲۰ میزان خرید و فروش فلفل دلمه ای ایران در این کشور به قدری بالا بود که بیشتر صادرکنندگان در ایران، دید بازتری به بازار این کشور داشته باشند.

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی رنگی ایران در بازار این کشور کاملا رقابتی است چرا که کشور های مختلف رقیب در سطح اروپا به عنوان تولید کننده وجود دارند و باعث شده تا سطح قیمت این محصول افزایش چندانی نداشته باشد.

قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.