مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده سیب

آنچه در این مقاله می خوانید...

کدام شهر ها سیب های با کیفیت تری دارند؟مشخصات سیب کوهپایهفروش سیب کوهپایه برای هند
قیمت عمده سیب

قیمت عمده سیب درختی در ایران در مناطق مختلف در سال ۲۰۲۱ از ۳۰۰۰ تومان تا ۷۰۰۰ تومان در سطح باغات خرید و فروش می شود که با نزدیک شدن به زمان برداشت، می تواند نوساناتی در پی داشته باشد.

کیفیت سیب ها ممکن است باغ به باغ فرق داشته باشد و همین موضوع باعث شده است تا هر کدام از این سیب ها قیمت خودش را داشته باشد.

سیب هایی که در مناطق کوهستانی سردسیر هستند، زمان برداشت آنها تقریبا ۲۰ روز دیرتز شروع می شود و طبیعتا میزان سفیت و ماندگاری آنها به نسبت سایر مناطق بالاتر است.

حتی قیمت فروش سیب های کوهپایه ای در باغات و بعد از زمان برداشت در سطح سردخانه ها بالاتر بوده است. از این رو اگر به دنبال سیب ممتاز می گردید، ما مناطقی را در اختیار داریم که بتوانیم مرغوب ترین محصول را در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهیم.

قیمت عمده سیب

کدام شهر ها سیب های با کیفیت تری دارند؟

در سال اخیر همکاری های نادرست برخی از شرکت های صادر کننده و اشخاص حقیقی با مشتریان خارجی، سبب شد تا دید خریداران خارجی به سیب های ایران تغییر داشته باشد.

و همواره قیمت عمده سیب ایران در بازار های خارجی نسبت به سایر کشور ها پایین تر خرید و فروش شده است.

به همین دلیل شما خریداران و مشتریان محترم در بازار های خارجی توجه داشته باشید که گروه ویتاراد یکی از بهترین سیب های قرمز و طلایی ایران را از مناطق کوهپایه ای در سردخانه خود موجود دارد که می تواند با قیمت کاملا رقابتی اقدام به فروش و صادرات کند.

اگر قصد سفر به ایران را دارید، توجه داشته باشید که سیب های کوهپایه ای مناطق

 • اشنویه
 • ارومیه
 • پادنا
 • سردشت
 • میانه
 • مراغه

را خریداری کنید. در اغلب نواحی این مناطق سیب های با سطح ماندگاری بالا، میزان سفتی بالا و درصد رنگ کامل تری از باغات برداشت می شوند. شاید قیمت فروش سیب های کوهپایه ای بالاتر باشد، ولی از نظر کیفی، خیالتان می بایست راحت باشد.

قیمت عمده سیب

قیمت عمده سیب

مشخصات سیب کوهپایه

برای تشخیص دادن سیب هایی که از مناطق کوهپایه ای برداشت شده اند، کار آنچنان سختی نخواهد بود. اگر تجربه فعالیت در زمینه خرید و فروش سیب درختی دارید، می بایست بدانید که سیب های کوهستانی دارای شکل ظاهری کشیده تری دارند، یعنی دراز تر هستند.

موقعی که سیب را لمس می کنی، سفت بودن زیاد آن را متوجه می شوید و همانطور میزان رنگ کیوی و صاف بودن پوست آن نشان دهنده سیب های کوهستانی است.

سیب های سایر مناطق این مشخصه ها را ندارند، شاید در اوایل برداشت نتوانید تشخیص دهید که کدام سیب ها کوهپایه ای است و کدام سیب ها نیست، اما بعد از گذشت چند ماه، به راحتی قدرت تشخیص شما برای این سیب ها بالاتر خواهد رفت.

البته اگر تجربه زیادی در سیب داشته باشید، در همان روز های اولیه نیز خواهید فهمید که سیب هایی که خریداری می کنید، از کدام نواحی هستند.

قیمت عمده سیب های کوهستانی در مناطقی که برای شما اعلام کردیم، بالاترین نرخ را در بازار داخلی ایران دارند و میزان ماندگاری آنها در سردخانه ها حتی به یک سال نیز رسیده است.

برای خرید سیب درختی کوهپایه ای کافیست تا با کارشناسان ما در امور فروش و بازرگانی ارتباط بگیرید، تا راهنمایی های لازم را در این خصوص در اختیار شما قرار دهند.

قیمت عمده سیب

قیمت عمده سیب

فروش سیب کوهپایه برای هند

با توجه به اینکه کشور هند دارای قشر های مختلفی از مردم است، از این رو گرید های مختلفی از این میوه در بازار آن خرید و فروش می شود.

در سال ۲۰۲۰، میزان صادرات سیب درختی ایران به این کشور توسط بازرگانی ویتاراد بیش از ۱۰۰۰۰ تن بوده است که نسبت به درخواست و سفارش مشتریان در ایالت های مختلف آن، اقدام به فروش و صادرات کردیم.

بعضی از مشتریان در هند، خواهان سیب هایی با قالب کوچک هستند و برخی از خریداران نیز سیب های لوکس با بسته بندی های شکیل را خواهان بودند. به همین دلیل این کشور در این سال های گذشته به یکی از بازار های اصلی ما برای فروش انواع سیب درختی قرمز تبدیل شده است.

قیمت عمده سیب درختی برای مشتریانی که هر سال از این مجموعه خریداری می کنند، بالطبع پایین تر بوده است و در سال جاری نیز چنانچه خرید آنها بیش از ۱۰۰ تن باشد، تخفیف قابل توجهی برای آنها اعمال خواهیم کرد.

این مجموعه یکی از بزرگ ترین سردخانه های میوه را در ایران دارد که سالانه به کشور هایی چون

 • روسیه
 • هند
 • کنیا
 • لیبی
 • کشور های عربی حوزه خلیج فارس
 • اوکراین
 • افغانستان
 • پاکستان
 • کشور های اروپای مرکزی

صادرات انبوه داشته است. پر فروش ترین سیب های این شرکت اغلبا از دو نوع سیب درختی  رد دلیشز و گلدن دلیشز بوده است که در باغات ایران نیز این دو واریته بیشترین برداشت را به خود اختصاص داده اند.

قیمت عمده سیب

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.