مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی ارومیه | انواع سیب در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیب درختی در ایران:صادرات عمده سیب قرمز نقده و اشنویه:قیمت سیب درختی برای صادرات به هند:
سیب قرمز سمیرم

قیمت سیب درختی در ارومیه حدود ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود که انواع مختلف دارد و بسیاری از مشتریان در ایران، خواهان همکاری با باغداران عمده در این شهر هستند.

ارومیه از گذشته، به عنوان منطقه بکر برای تولید سیب درختی شناخته شده است و تقریبا تمامی نواحی آن پر از باغات وسیع از ارقام مختلف سیب درختی است.

اگر به دنبال سیب درختی زرد و قرمز برای صادرات هستید، می توانید گرید های مختلف از این محصول را در سردخانه بزرگ ویتاراد تامین کنید.

انواع سیب درختی در ایران:

کشور ایران به عنوان چهارمین تولید کننده عمده ارقام مختلف سیب درختی در جهان است که بالغ بر ۵ میلیون تن از این میوه در سراسر ایران قابل تولید بوده است.

از ارقام صادراتی که در باغات نواحی مختلف استان های این کشور برداشت و صادرات می شوند می توان به

  • رد دلیشز
  • گلدن دلیشز
  • فوجی
  • گالا
  • گرانی اسمیت
  • پینک لیدی
  • دو رنگ فرانسه

اشاره کرد. اما تنها سیبی که بالاترین برداشت را از باغات داشته و همینطور صادرات عمده به کشور های خارجی داشته است، می توان به رد دلیشز و گلدن دلیشز اشاره کرد.

قیمت سیب درختی قرمز و زرد در سطح سردخانه ها، با بالاترین نرخ در اختیار بازرگانان محترم قرار داده می شود.

صادرات سیب درختی در این دو سال اخیر که رشد خرید آن از سمت مشتریان روسی افزایش داشته است، رشد بسیار بالایی را به خود دیده است.

صادرات عمده سیب قرمز نقده و اشنویه:

شهر های نقده و اشنویه که در مجاورت ارومیه قرار دارند، دارای سیب هایی با گرید های صادراتی هستند که کیفیت سیب های هر کدام از این مناطق ذکر شده، متفاوت از هم می باشند.

هر سال مجموعه ویتاراد محصولات باغی خود را به کشور های هدف خود که عمده ترین آن روسیه و هند است، به فروش می رساند.

نقده و اشنویه که جز شهرستان های استان آذربایجان غربی هستند، بخشی از سرانه تولید ۱.۵ میلیون تنی این استان را به خود اختصاص داده اند.

کسانی که در زمینه فروش یا صادرات سیب درختی فعالیت دارند، طبیعتا کیفیت سیب های این منطقه را به خوبی با آن آشنایی دارند.

ما در این مناطق به شما کمک خواهیم کرد تا نسبت به بازار هدف که دارید، مرغوب ترین سیب و با بسته بندی طبق بازار خارجی خود خریداری کنید.

قیمت سیب درختی برای صادرات به هند:

یکی از کشور هایی که هر سال بیش از ۵۰۰۰۰۰ تن از سیب های ایران را خریداری می کند، مشتریان ما در کشور هند هستند که علاقه زیادی به سیب درختی قرمز ایران دارند.

این کشور که از پر جمعیت ترین کشور ها در جهان است، مصرف بسیار بالایی از سیب درختی کشور های مختلف دارند که سیب ایران بخشی از آن است.

در سال جاری برای صادرات سیب قرمز ایران به این کشور، قیمت فروش آن به ۱۰۰۰۰ تومان خواهد رسید که امیدواریم میزان صادرات آن همانند سال های قبل، در سطح و حجم بالایی باشد. مشتریان خارجی در این کشور توجه داشته باشند که بازرگانی ویتاراد با در اختیار داشتن سردخانه ۷۰۰۰ تنی آماده عقد قرارداد برای صادرات انواع مختلف سیب درختی است.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.