مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انگور کشمشی بی دانه قرمز ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش انگور قرمز در باغات:زمان برداشت انگور قرمز و بسته بندی آن:قیمت انگور کشمشی بی دانه در روسیه:
انگور قرمز ارومیه

قیمت انگور کشمشی بی دانه قرمز ارومیه و تاکستان که جز مناطق عمده تولید این انگور در ایران هستند از از ۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ تومان به صورت بسته بندی شده و پالت بندی شده بود.

در ایران یکی از گران قیمت ترین و خوشمزه ترین انگور، انگور قرمز ارومیه و تاکستان است که ۹۰٪ آن به بازار های مختلف خارجی صادرات می شود.

انگور قرمز، همانطور که از اسم آن مشخص است، دارای حبه های نیمه بیضی با طعم بسیار شیرین و خوشمزه است که در این سال ها، حجم زیر کشت نهال آن به مراتب افزایش یافته است.

قیمت فروش انگور قرمز در باغات:

قیمت فروش انگور قرمز بی دانه در سطح باغات مناطق ذکر شده، بالطبع پایین تر از زمان بسته بندی است. در حال حاضر با توجه به شروع برداشت انگور قرمز، قیمت آن در باغات از ۲۰۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰ تومان است که تفاوت قیمت برای

  • کیفیت انگور
  • ریز یا درشت بودن حبه ها
  • منطقه برداشت
  • میزان ماندگاری

بوده است. اگر به دنبال اجاره یا خرید انگور قرمز از باغات را دارید، بهترین منطقه تاکستان، روستا های سمت بویئن زهرا است و در ارومیه هم روستای بالو، زینالو، نازلو، دشت دیم بهترین نوع از انگور قرمز را دارند.

زمان برداشت انگور قرمز و بسته بندی آن:

صادرات انگور قرمز معمولا از ماه شهریور استارت می خورد که بالطبع زمان برداشت هم در مناطق مذکور همان موقع است که با توجه به حجم بالای برداشت، بعد از صادرات آن، مابقی در سردخانه ها نگهداری می شوند که اغلب بیشترین میزان صادرات در سطح سردخانه ها در ماه ژانویه بوده است.

بسته بندی این انگور برای صادرات در سبد های پلاستیکی ۸ کیلویی بطوریکه هر کدام از خوشه ها داخل پاکت های پلاستیکی قرار داده می شود.

قیمت انگور کشمشی در این نوع بسته بندی، معمولا ۱۰ میلیون تومان در هر کانتینر بالاتر به فروش می رسد.

قیمت انگور کشمشی بی دانه در روسیه:

قیمت انگور کشمشی بی دانه ایران در حال حاضر با نرخ بالایی در روسیه خرید و فروش می شود. روسیه بزرگ ترین مشتریان ما در خرید انواع انگور ایران به شمار می رود که سالانه بیش از ۵ نوع از این میوه به بازار روسیه صادرات می شود. گروه بازرگانی ویتاراد هر سال انگور بی دانه سفید و قرمز و سایر واریته های موجود در سطح کشور را به ایالت های مختلف روسیه صادرات می کند که قیمت فروش هر کدام از این انگور چه در بازار داخلی و چه در بازار روسیه با هم متفاوت است که همانطور که اعلام کردیم، انگور کشمشی بی دانه قرمز بالاترین نرخ خرید و فروش را در بین تمامی انگور های صادراتی ایران دارد.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.