مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فلفل دلمه رنگی گلخانه ای با قیمت رقابتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید فلفل دلمه رنگی از گلخانه داربهترین نواحی برای کشت انواع فلفل دلمه رنگیتفاوت بین کشت هیدروپونیک یا نوع خاکیقیمت فروش فلفل دلمه رنگی گلخانه های هیدروپونیکی
قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

رقابتی بودن قیمت انواع فلفل دلمه رنگی گلخانه ای توسط سورتینگ داران با هدف افزایش مشتریان می تواند جایگاه صادرات ما را در این محصول در سطح جهانی ارتقا ببخشد.

اگر قیمت خرید فلفل دلمه از گلخانه دار و قیمت فروش آن بعد از بسته بندی را مقایسه کنیم، می بینیم که در هر کانتینر مبلغ بالایی جهت این فرایند دریافت می کنند.

فلفل دلمه رنگی

قیمت خرید فلفل دلمه رنگی از گلخانه دار

هر زمانی که بازارهای صادراتی کشش پیدا می کند، تابع آن تاثیر در قیمت فروش آن در سطح گلخانه های کشور می گذارد. ولی معمولا هر سال قیمت این محصول کمتر از ۱۰۰۰۰ تومان نبوده است و بیشترین تا ۳۵۰۰۰ تومان به ازای هر کیلو رسیده است.

البته لازم به ذکر است که فلفل دلمه رنگی که گلخانه داران در اختیار خریداران قرار می دهند، در گرید های مختلف کیفی هستند که بعد از انجام مراحل سورتینگ نهایی و بسته بندی در اختیار صادر کنندگان قرار داده می شود.

اگر به دنبال راه اندازی گلخانه فلفل دلمه ای هستید، پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

فلفل دلمه رنگی

بهترین نواحی برای کشت انواع فلفل دلمه رنگی

اگر گلخانه ای که می خواهید راه اندازی کنید از نوع کشت هیدروپونیک باشد، می توان گفت که در هر منطقه ای از کشور انجام دهید، مشکلی نخواهد بود.

اما چنانچه نوع کشت آن خاکی باشد، بهتر است تا خاک آن مورد آزمایش دقیق قرار بگیرد تا بعد از اتمام همه مراحل، محصول با کیفیت و پر بار داشته باشید.

در حال حاضر در مناطقی همچون:

  • اصفهان
  • تیران و کرون
  • شهرضا
  • چادکان
  • رودان
  • جیرفت
  • بندرعباس
  • جلفا

می توانید انواع مختلف از این گلخانه ها را ملاحظه کنید.

فلفل دلمه رنگی

تفاوت بین کشت هیدروپونیک یا نوع خاکی

گلخانه های هیدروپونیک در واقع کشت بدون خاک هستند که از یک سری کود های ورمی استفاده می شود که طبعا با توجه به آزمایشات فنی که روی این نوع سیستم کشتی انجام شده است، محصولات با کیفیت تری از آنها برداشت می شود.

اما در کشت های خاکی صرفا فقط محیط آن فرق کرده است، بطوریکه قبلا در فضای باز این کشت انجام شده بود حال با رعایت مسائلی چون رطوبت، سیستم سرمایشی و گرمایش داخل گلخانه کشت صودت می گیرد.

قیمت فروش فلفل دلمه رنگی گلخانه های هیدروپونیکی

در هیچ کدام از بازار های داخلی یا خارجی، قیمت فروش انواع محصولات هیدروپونیکی با خاکی تفاوتی نداشته است ولی بالطبع میزان برداشت محصول در گلخانه های هیدرو بسیار بیشتر و همچنین ماندگاری آنها بالاتر است که در نتیجه میزان حاشیه سود هم برای صادرکنندگان و هم برای تولید کنندگان افزایش پیدا می کند.

کشاورزان ما باید به این نتیجه رسیده باشند که رفته رفته سیستم گلخانه ای خود را از نوع خاکی به هیدروپونیکی تغییر دهند که در آینده بتوانیم با افزایش تولید و فروش، دوام بیشتری در بازارها داشته باشیم.

فلفل دلمه رنگی

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.