مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فلفل دلمه رنگی قرمز | صادرات انواع فلفل دلمه ای باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فلفل دلمه گلخانه ایبهترین فلفل دلمه رنگی قرمزصادرات انواع فلفل دلمه ای
قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

فلفل دلمه رنگی قرمز به دلیل داشتن طعم خوب و رنگ زیبا، در دنیا تقاضای زیادی دارد. لذا صادرات بسیار خوب این محصول باکیفیت را می توان به کشورهایی مانند روسیه و اوکراین شاهد بود.

انواع فلفل دلمه گلخانه ای

فلفل دلمه  ها از انواع دیگر سبزیجات است. که نواص بسیاری دارند. و سرشار از ویتامین می باشند. فلفل دلمه های گلخانه ای انواع مختلفی دارند از جمله:

  • فلفل دلمه زرد: که سرشار از ویتامین ث می باشد و برای حفظ استخوان و دندان موثر است. فیبر موجود در آن موجب نشاط پوست می شود.
  • فلفل دلمه قرمز: این فلفل سرشار از انتی اکسیدان است و برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان معده و روده مفید است. فلفل دلمه قرمز سرشار از آهن می باشد. و برای کم خونی توصیه می شود. این فلفل نیز اسنرس را از بین می برد وبرای تنظیم فشار خون مفید است
  • فلفل دلمه سبز: سرشار از ویتامین  آ و ب می باشد. وبرای درمان ارتروز و روماتیسم استفاده می شود. فلفل دلمه سبز برای درمان آسم نیز مناسب است و به بهبود سیستم عصبی بدن کمک می کند.

بهترین فلفل دلمه رنگی قرمز

بهترین فلفل دلمه رنگی در گلخانه های اصفهان تولید می شود. یکی از بهترین نوع فلفل ها فلفل دلمه قرمز می باشد. که سرشار از ویتامین ب می باشد. که به دلیل پروتئین و آهن فراوان که دارد به متابلیسم بدن کمک می کند.

 فلفل دلمه های رنگی قرمز بیشترین آنتی اکسیدان را دارد. بنابراین به سلامت استخوان های بدن و همچنین داشتن پوست شفاف و سالم کمک می کند، از فلفل دلمه های رنگی قرمز برای درست کردن نوعی ادویه به نام پاپریکا استفاده می شود. که باعث خوش طعمی غذا و درست عمل کردن سیستم عصبی بدن می شود

بهترین فلفل دلمه رنگی قرمز در بسته بندی های مناسب در گلخانه های اصفهان تولید و آماده صادر کردن به کشور های خارجی می شود

صادرات انواع فلفل دلمه ای

فلفل دلمه ها از سبزیجاتی هستند که سرشار از مواد مغذی فراوان، و به دلیل رنگ بندی زیبایی که دارند مناسب صادر کردن به کشورهای دیگر می باشند. فلفل دلمه های رنگی در رنگ های قرمز، زرد،نارنجی،سبز موجود هستند.

هر کدام آنها خواص درمانی دارند. و برای بدن مفید می باشند. فلفل دلمه در ایران نیاز به آب و توای گرم و مرطوب دارد تا تولید شود. بنابراین این محصول در شهرهایی مانند: بوشهر،اصفهان،هرمزگان و… به صورت گلخانه ای کشت می شود.

فلفل دلمه ها از نظر اقتصادی محصولی با کیفیت هستند که به کشور های مانند قطر، کویت، عراق و روسیه صادر می شود. شرکت بازرگانی ویتاراد از جمله شرکت های صادر کننده این محصول می باشد. که انواع این محصول را در سایت خود اعلام داشته و شما با مراجعه به ان می توانید محصولات با کیفیت خریداری کنید.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.