مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فلفل دلمه رنگی | خرید فلفل دلمه قرمز صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین بذر های فلفل دلمه ای رنگیمناطق عمده تولید فلفل گلخانه ای در ایرانصادرات فلفل دلمه رنگی به اوکراین
قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

خرید فلفل دلمه رنگی قرمز صادراتی که در سال های اخیر از گلخانه های اغلب مناطق کشور برداشت می شود، رشد ۲۵ درصدی داشته است.

با واردات انبوه از بهترین بذر های خارجی که از شرکت های معتبر اروپایی بوده است، سبب شده تا کشاورزان محترم در سطح گلخانه های کشور، بتوانند مرغوب ترین نوع از این محصول را برداشت کنند.

نوع بذر کاشته شده می تواند تاثیر زیادی بر کیفیت، حجم باردهی بوته ها داشته باشد. برخی از بذر های استفاده شده از سمت گلخانه داران باعث شده تا کیفیت آن ها در موقع رسیدن به بازار های هدف، افت شدیدی پیدا کنند.

بنابراین در این چند سال اخیر اغلب تولیدکنندگان و کشاورزان به این موضوع پی برده اند که در انتخاب بذر فلفل دلمه ای دقت زیادی داشته باشند.

بهترین بذر های فلفل دلمه ای رنگی

همانطور که اشاره شد، نوع بذر می تواند تاثیر زیادی در کیفیت بار داشته باشد، بنابراین در مناطق مختلفی از کشور که گلخانه داران آن در زمینه تولید و کاشت این محصول فعالیت دارند، از بذر هایی همچون:

  • رکسوان
  • نیروین
  • ماسیلیا
  • سینجنتا
  • لوموس
  • لمون چلو
  • لورکا
  • ۹۹۰۸
  • تورمس
  • وستلند

استفاده می کنند. شما صادرکنندگان محترم طبیعتا در این سه سال اخیر به این نکته پی برده اید که کیفیت فلفل دلمه رنگی ایران بعد از رسیدن به بازار های هدف، تغییر آن چنانی نداشته اند و همین موضوع نیز سبب شده تا حجم سفارش از این بازار ها سال به سال افزایش داشته باشد.

مناطق عمده تولید فلفل گلخانه ای در ایران

در ۵ سال اخیر، بیشتر گلخانه های راه اندازی شده در ایران برای فلفل دلمه رنگی از منطقه اصفهان بوده است. اما در حال حاضر مشاهده می کنید که شهرک های بسیار بزرگ برای کشت گلخانه ای در استان های دیگر راه اندازی شده اند که کشاورزان آن اقدام به زیر کشت و تولید آن نموده اند.

 داشتن خاک حاصلخیز، آب و هوای مساعد برای کشت گلخانه ای و از طرفی رونق بازار های صادراتی برای این محصول، سبب شده تا برای کشاورزان مشوق هایی برای افزایش تولید انواع مختلف از محصولات کشاورزی خصوصا فلفل دلمه ای رنگی داشته باشد.

مناطقی همچون اصفهان، چهار محال بختیاری، همدان، مرکزی، هرمزگان، کرمان، البرز و تهران از جمله مناطقی هستند که گلخانه های زیادی برای کشت فلفل دلمه ای راه اندازی شده اند.

مجموعه ویتاراد در هر کدام از این مناطق، با همکاری گلخانه داران نمونه توانسته است تا بازار های صادراتی بزرگی برای این محصول ایجاد کند.

صادرات فلفل دلمه رنگی به اوکراین

اوکراین به عنوان یکی از کشور های اروپایی و سردسیر، مصرف بالایی از محصولات کشاورزی را دارا می باشد. از این رو همکاری خوبی بین تجار ایران و تاجران این کشور به وجود آمده است.

فلفل دلمه ای رنگی، گوجه فرنگی، سیب درختی، کیوی، انواع کاهو و سایر میوه جات از عمده محصولات صادراتی ما برای بازار این کشور بوده است.

اما در این میان با وجود افزایش تولید فلفل دلمه رنگی در گلخانه های ایران، فرایند صادرات آن نیز برای این کشور و برخی از کشور های اروپای شرقی نیز رونق بسیار بالایی به خود داشته است.

فلفل دلمه ای قرمز، زرد و نارنجی که هر کدام در بسته بندی های مجزا، طبق استاندارد بازار این کشور انجام پذیرفته، خواهان زیادی را به خود دیده است. ما در ایران با در اختیار داشتن نیرو های مجرب و سیستم سورتینگ همواره توانسته ایم با کیفیت ترین نوع از این محصول را در اختیار مشتریان خود در بازار داخلی و صادرات قرار دهیم.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.