مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فلفل دلمه گلخانه ای اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بیشترین منطقه کشت فلفل دلمه ای در ایران:قیمت فروش فلفل دلمه در گلخانه ها:
قیمت فلفل دلمه ای صادراتی

با گسترش راه اندازی و تاسیس گلخانه ها در سطح کشور، فروش فلفل دلمه گلخانه ای در مناطق مختلف اصفهان شروع شده است.

تمامی فلفل دلمه های سوپر برداشت شده از گلخانه های مختلف اصفهان برای صادرات خرید و فروش می شود.

بعد از سورت و بسته بندی فلفل رنگی، گرید درجه یک این محصول برای فروش در بازار داخل، به میادین میوه و تره بار ارسال می شود.

فلفل دلمه ای ایران که در سه رنگ زرد، قرمز و نارنجی است، دارای کیفیت بالایی برای صادرات است و همین دلیل هم باعث شده تا ایران به عنوان مرکز اصلی تولید این محصول در حوزه منطقه خاورمیانه شناخته شده شود.

بیشترین منطقه کشت فلفل دلمه ای در ایران:

همیشه در مقاله های خود اشاره کرده ایم که برای کشت مناسب فلفل دلمه ای گلخانه ای نیاز به خاک مساعد است. از این رو در اغلب مناطق همچون

  • تیران و کرون
  • شهرضا
  • شاهین شهر
  • اصفهان
  • رودان
  • جیرفت
  • همدان
  • شهرکرد
  • مشهد

کشت بالایی شده است که لازم به ذکر است که در بین همه این مناطق، بهترین و با کیفیت ترین فلفل دلمه ای رنگی مربوط به استان اصفهان و مناطقی همچون تیران و کرون، شهرضا، شاهین شهر و اصفهان است که البته در بین مناطق استان اصفهان هم فلفل دلمه ای برداشت شده از گلخانه های تیران و کرون از همه مناطق بهتر است.

فروش فلفل دلمه در گلخانه های تیران همواره بالاتر از سایر نواحی استان اصفهان بوده است و خوشبختانه سطح زیر کشت در این منطقه هر سال در حال افزایش است و با این روند افزایش بالطبع می توانیم بازار صادراتی خوبی نیز داشته باشیم.

قیمت فروش فلفل دلمه در گلخانه ها:

طبق گفته همکارانی که در زمینه سورت و بسته بندی فعالیت دارند، قیمت فروش فلفل دلمه در سطح گلخانه ها ۲۰۰۰ تومان کمتر از قیمت در سالن های بسته بندی است.

با احتساب هزینه های سورت، کارگری، کارتن پلاست حاشیه سود ناچیزی برای سورتینگ داران می ماند که این موضوع همیشه به این صورت نبوده است و با نوسان دلار و افزایش قیمت فروش فلفل دلمه در بازار های هدف همچون روسیه، باعث افزایش قیمت فروش در سالن های سورتینگ می شود بدون آنکه تغییری در قیمت در سطح گلخانه ها بیافتد. این مجموعه در سطح شهر اصفهان با راه اندازی سیستم سورتینگ این انکان را به وجود آورده است تا مرغوب ترین فلفل دلمه ای را با بسته بندی کارتن پلاست با برند ویتاراد و با قیمت منصفانه در اختیار خریداران و صادر کنندگان محترم قرار دهد.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.