مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان کیوی ایران به هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشکلات صادرات کیوی به هندصادرکنندگان کیوی بازار کیوی ایران در جنوب هندصادرکنندگان کیوی صادرات کیوی هایوارد به چنای
صادرکنندگان کیوی

صادرکنندگان کیوی ایران به هند که به صورت گسترده در این زمینه فعالیت دارند شاید کمتر از از ۵۰ شرکت باشند که از این ۵۰ شرکت شاید تنها ۲۰ شرکت آن مشتریان بالفعل در این کشور دارند.
هندوستان از دیرباز یکی از مشتریان خوب ما برای خرید کیوی صادراتی و همینطور سیب درختی بوده است، از این رو این کشور به یکی از بازارهای اصلی مجموعه ویتاراد برای این دو میوه به حساب می آید.
در سال ۲۰۱۸ شرکت ویتاراد با راه اندازی دفتر نمایندگی در شهر بمبئی هند توانسته خیلی از مشکلات در این زمینه رو به سهولت برساند.

صادرکنندگان کیوی

مشکلات صادرات کیوی به هند

همانطور که اشاره شد برای صادرات کیوی به کشور هندوستان مشکلات مختلف وجود دارد که از از مهمترین آن می توان به:

 • نحوه پرداخت
 • بالا رفتن هزینه های حمل
 • فرآیند سورتینگ مکانیزه
 • سایز بندی کیوی
 • داشتن گواهینامه GMO اشاره کرد که هر سال با شروع فرایند صادرات کیوی ایران به هند این موارد از سمت خیلی از شرکت های صادر کننده که خدمت شما اعلام کردیم با مشکل روبرو می شود.
  گروه ویتاراد که به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان کیوی ایران به هند می باشد توانسته است توسط کارگروه های خود در گمرک ایران و همینطور با راه اندازی سردخانه و سورتینگ در زمینه نگهداری و بسته بندی میوه مشتریان زیادی را از سمت ایالت های مختلف هندوستان برای همکاری به ایران بکشاند.

صادرکنندگان کیوی
بازار کیوی ایران در جنوب هند

جنوب هندوستان شامل ایالت های چنای و کوچین از بزرگترین وارد کنندگان سیب درختی و کیوی به شمار می‌روند که مسافت بیشتری نسبت به بمبئی دارند.
جنوب هندوستان مردمانی بسیار خونگرمی دارند و رابطه آنها با ایرانیان بسیار خوب بوده است، طی جلساتی که با مشتریان هندی خود که از جنوب هند به ایران آمده بودند روابط صمیمانه ای با ما داشتند و طبق تعریفی که از چنای و کوچین داشتند بازار بسیار بزرگی برای این دو میوه ایران دارند اما مشکلی که بیشتر برای مشتریان جنوب هندوستان وجود دارد بحث مسافت بوده است که از بندرعباس تا جنوب هندوستان حدود ۱۰ روز ترانزیت تایم آن می باشد.
در ایران شرکت هایی که به‌عنوان صادرکنندگان کیوی ایران به هند فعالیت دارند همواره این مشکل رو داشتند ولی الا ایحال فعلا در حال حاضر راهکاری برای این موضوع وجود ندارد و گروه ویتاراد این توانایی رو داشته که بتواند فروش کیوی ایران را به بنادر مختلف هند با حداقل نرخ در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
شما دوستان و همکارانی که در بازار عمده فروشی هندوستان خصوصاً جنوب این کشور فعالیت دارید توجه داشته باشید که با توجه به ترانزیت تایم که از ایران تا جنوب هند وجود دارد همواره یکی از بهترین میوه های صادراتی را که ماندگاری بیشتری دارند تامین و صادرات خواهیم کرد.

صادرکنندگان کیوی
صادرات کیوی هایوارد به چنای

همانطور که خدمتتون اعلام کرده بودیم چنای یکی از ایالت های مهم هندوستان به شمار می رود که در جنوب این کشور واقع شده است و یکی از بازارهای مهم صادرات کیوی هایوارد به شمار می رود و اغلب صادرکنندگان کیوی ایران به هند تمرکز خود را به بنادر مهمی چون نیوا شوا و چنای گذاشته اند، از این رو طبق آمار، هر سال می بینیم که بیشترین محصولات صادراتی ایران از شاخه میوه ها به این دو بنادر بوده است.
علاوه بر آن در چنای بندر دیگری هم در هند وجود دارد که مشتریان زیادی هر سال موقع فصل برداشت و صادرات سیب ایران به شهرهای سیب خیز سفر می کنند و به صورت مستقیم از شرکت های صادرکنندگان کیوی ایران به هند و یا سردخانه داران خریداری می کنند.
در حال حاضر با توجه به اینکه کشور هند از مشتریان تراز اول ما برای صادرات انواع کیوی به حساب می آید مهمترین بنادری که شرکت بازرگانی ویتاراد بالاترین حجم ارسال کیوی را داشته است عبارتند از

 • بندر نوا شیوا
 • بندر چنای
 • بندر موندرا
 • و کوچین می باشد.
سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.