مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان کیوی صادراتی ایران به هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مجموعه محصولات بازرگانی ویتاراد:میزان برداشت کیوی هایوارد ایران:بسته بندی کیوی ویتاراد برای صادرات:صادرات کیوی هایوارد طلایی به اروپا:
فروش کیوی تو سرخ

گروه ویتاراد به عنوان بزرگ ترین صادرکنندگان کیوی صادراتی ایران به کشور هند در سال ۲۰۱۸ بوده است به طوریکه بالغ بر ۶۰۰۰ تن از این میوه را به بازار های مختلف این کشور ارسال کرده بود.

مشتریان هندی به خوبی می دانند که کیوی ایران چه نوع کیفیت و بسته بندی دارد که اغلب از ماه سپتامبر خرید خود را از بازرگانان ایران شروع می کنند.

بازار هند برای میوه کیوی ایران بسیار گسترده است و کسانی که بتوانند استاندارد های صادراتی را برای این کشور رعایت کنند، می توانند بازار بسیار خوبی را برای خود دست و پا کنند.

آمار ها نشان می دهد که بیشترین صادرات کیوی ایران بعد از کشور روسیه، هندوستان است که هر سال حدود بیش از ۵۰ هزار تن به این کشور ارسال می شود.

مجموعه محصولات بازرگانی ویتاراد:

شرکت ویتاراد که فعالیت اصلی آن در زمینه صادرات محصولات کشاورزی است، علاوه بر کیوی صادراتی ایران، صادرات قابل توجهی از سیب درختی قرمز، خرما را نیز به هند دارد و دوستان ما در این کشور سالانه سفارش های بسیار کلانی را جهت همکاری با این مجموعه ارائه می دهند که امیدواریم در سال جاری محصولات خود را علاوه بر هند، به کشور هایی چون

  • روسیه
  • آلمان
  • سوئد
  • بلژیک
  • فرانسه
  • سوئیس
  • اوکراین
  • برخی از کشور های آسیایی و آمریکایی
  • استرالیا

معرفی و صادرات نماییم.

میزان برداشت کیوی هایوارد ایران:

آمار ها نشان می دهد که در سال ۲۰۲۰، میزان باردهی درختان کیوی هایوارد در ایران نسبت به سال گذشته ۵٪ افزایش داشته است. این بدان معنی است که در سال جاری میزان کیوی صادراتی ایران حدود ۱۵۰ هزار تن خواهد رسید که رشد قابل توجهی برای تجارت ان محصول می تواند برای ما قلمداد شود.

استان هایی چون مازندران و گیلان که قطب اصلی تولید این میوه در کشور هستند، سبب شده تا استان های مجاور نیز در برخی از مناطق خود باغات کیوی را در خود ببینند که طبیعتا کشور ایران را به یکی از بزرگ ترین قطب های اصلی تولید و صادرات این میوه می توانند معرفی کنند.

بسته بندی کیوی ویتاراد برای صادرات:

کسانی که در زمینه محصولات کشاورزی با ایران کار کرده اند، به خوبی می دانند که کیفیت و طعم میوه های ما بسیار منحصر به فرد است اما به نسبت کشور های پیشرفته، بسته بندی خوبی نداریم.

شاید دلیل این موضوع این باشد که مواد پتروشیمی در ایران ارزان تر از کارتن است و به همین دلیل از قدیم الایام، برای بسته بندی محصولات کشاورزی از سبد های پلاستیکی استفاده می شود.

اما بازرگانی ویتاراد با توجه به اینکه با کشور های مختلفی همکاری داشته است، این توانایی را داشته است که برای صادرات کیوی به بازار های هدف خود با بهترین نوع بسته بندی، سفارشات مشتریان خود را تامین و صادر نماید.

همچنین این شرکت یرای اولین بار در سطح کشور خود، توانسته با راه اندازی سیستم سورتینگ مکانیزه خود، سورت دقیق تری طبق سفارش مشتریان انجام داده و صادرات موفق تری را داشته باشد.

صادرات کیوی هایوارد طلایی به اروپا:

ایران در زمینه تولید کیوی در جهان جز ۵ کشور جهان به شمار می رود و در حوزه صادرات این محصول هم هشتمین کشور است که توانسته بازار های مختلفی را برای این محصول داشته باشد.

کیوی صادراتی ایران، همانطور که اشاره کردیم دارای طعم منحصر به فردی است که در سه گونه هایوارد طلایی، تو قرمز و تو زرد از باغات برداشت می شود.

بازار های اروپایی همیشه در پی خرید بهترین نوع از این میوه هستند که بیشترین نوع آن هایوارد طلایی و کیوی تو زرد است که میزان تولید آن از باغات نواحی مختلف ایران قابل توجه است.

شما مشتریان محترم توجه داشته باشید که بازرگانی ویتاراد طبق استاندارد های صادراتی کشور های عضو اتحادیه اروپا انواع مختلف از این میوه را با بهترین نوع سورت و بسته بندی، سالانه به بازارهای خارجی صادرات می کند که می توانید حجم سفارش خود را از طریق مشاوران ما در امور کنترل کیفی و صادرات اعلام نمایید.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.