مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان کیوی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت سردخانه های کیوی در ایرانصادرات کیوی تالش به روسیه
صادرکنندگان کیوی

یکی از صادرکنندگان کیوی ایران گروه ویتاراد است که با در اختیار داشتن باغات انبوه از این میوه و سردخانه بزرگ هر سال توانسته است بالغ بر ۱۰،۰۰۰ تن به بازار های مهم خود در کشور های خارجی ارسال کند.

قیمت فروش کیوی هایوارد در این شرکت همواره رقابتی بوده است و سال به سال بر تعداد خریداران و مشتریان این شرکت افزوده می شود.

ما در این سال های اخیر توانسته ایم بهترین نوع کیوی را با استانداردهای لازم از زمان برداشت تا بسته بندی، طبق نظر مشتریان خود انجام دهیم.

یعنی مشتریان خارجی ما در کشور های مختلف به ما اعلام می کنند که کیوی با سایز مشخص می خواهند و بسته بندی آنها بصورت شکل و جنس خاصی باشد.

چون همه شرکت های صادرکننده در ایران توانایی و قابلیت این را ندارند که بتوانند همه درخواست و سفارشات مشتریان را انجام دهند.

صادرکنندگان کیوی

صادرکنندگان کیوی

ظرفیت سردخانه های کیوی در ایران

مشتریان ایرانی و خارجی در کشورهای هدف که قصد سفر به ایران جهت خرید کیوی هایوارد ایرانی دارند، باید توجه داشته باشند که در کدام مناطق ایران بهترین نوع از این میوه برداشت می شود.

صادرکنندگان کیوی ایران اغلب از باغات کدام منطقه خرید می کنند. همه این موارد می تواند شما را در خرید این میوه موفق کند.

سردخانه های زیادی در مناطق کیوی خیز ایران راه اندازی شده اند که بهتر است از سردخانه هایی که باغداران آن هر سال موارد اصولی در زمینه برداشت را رعایت کرده اند، اقدام به همکاری کنید.

چون خیلی از باغداران با این پروسه آشنایی کامل ندارند و کیوی آنها بعد از چند ماه نگهداری در سطح سردخانه ها، شروع به نرم شدن و افت کیفیت می شود.

از جمله نواحی که هر سال می توانید برای خرید از باغ اقدام کنید می توان به:

  • تالش
  • چوبر
  • لمیر
  • لیسار
  • خطبه سرا
  • چالوس
  • تنکابن
  • آستارا

اشاره کرد. در هر کدام از این نواحی ذکر شده، شرکت ویتاراد توانسته باغات بزرگی را شناسایی و خود اقدام به برداشت اصولی آنها کند.

همین موضوع سبب شده است تا در سردخانه شرکت ویتاراد بعد از اتمام فصل صادرات کیوی ایران، کیوی با کیفیت مطلوب نگهداری شود و موقعی که همه شرکت های صادرکننده در ایران، هیچ کیوی برای فروش ندارند، این شرکت با قیمت رقابتی، همواره سفارشات مشتریان ثابت خود را تامین کرده است.

صادرکنندگان کیوی

صادرات کیوی تالش به روسیه

شهر تالش به عنوان بالاترین میزان تولید کیوی در ایران، بالاترین حجم صادرات را به روسیه، هند و سایر کشور ها داشته است.

این منطقه با داشتن کیوی با کیفیت، درشت و آبدار خواهان زیادی را در بازار های مختلف داشته است. به همین دلیل باغداران در این شهر هر سال سطح زیر کشت این میوه را افزایش می دهند.

صادرکنندگان کیوی ایران در ارقام مختلف نیز بیشترین خرید خود را از این منطقه انجام می دهند و حتی میزان سردخانه های راه اندازی شده در این شهر، بیشتر از سایر شهر ها بوده است.

اگر در کشور روسیه بازار خوبی برای خرید و فروش کیوی هایوارد ایرانی دارید، شرکت ویتاراد با داشتن پتانسیل کافی در زمینه برداشت، سورت و بسته بندی و همچنین صادرات این میوه، می تواند همکاری قابل توجهی را در این عرصه داشته باشد.

صادرکنندگان کیوی

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.