مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کیوی ایران به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

حجم فروش کیوی ایران برای صادرات:کشور های صادر کننده کیوی در جهان:قیمت فروش کیوی صادراتی ویتاراد:
صادرات کیوی ایران

صادرات کیوی ایران در سال جاری از پانزدهم مهر ماه شروع خواهد شد که تقریبا ۲۵ روز دیگه شاهد فروش عمده کیوی هایوارد از شهر های مختلف خواهیم بود.

کیوی ایران خواهان زیادی در بازار های خارجی داشته است و امسال هم همانند سال های گذشته، باغداران و کسانی که در زمینه بسته بندی کیوی فعالیت دارند، در سبد های پلاستیکی و یا کارتنی محصولات خود را در اختیار خریداران محترم قرار خواهند داد.

برآورد شده است که قیمت فروش کیوی صادراتی در ایران نسبت به پارسال افزایش خواهد داشت که برای اطمینان از این فرایند، می توانید روی متن رنگی کلیک کرده و مقاله بعدی ما را در این زمینه مطالعه کنید.

حجم فروش کیوی ایران برای صادرات:

انواع مختلف از میوه کیوی که از باغات نواحی مختلفی چون

 • تالش
 • آستارا
 • فومن
 • رشت
 • تنکابن
 • رامسر

برداشت می شود، دارای واریته های مختلفی هستند که مهم ترین و بیشترین حجم برداشت از باغات، از نوع کیوی هایوارد طلایی است که دارای پوست قهوه ای مایل به طلایی و با گوشت سبز است که هر سال بالاترین تناژ فروش برای صادرات را داشته است.

طبق آمار بدست آمده، چیزی حدود ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار حجم فروش و صادرات کیوی ایران بوده است که امسال رقم این صادرات می تواند افزایش قابل توجهی نیز داشته باشد.

کشور های صادر کننده کیوی در جهان:

کشور های زیادی در قاره های مختلف هستند که قطب تولید و صادرات ارقام مختلف کیوی می باشند و ایران نیز یکی از این کشور ها به شمار می رود.

در بازار های خارجی که کیوی صادراتی ایران در آنها خرید و فروش می شود، از کشور هایی چون

 • شیلی
 • نیوزلند
 • یونان
 • ترکیه
 • اسپانیا

هم حجم بالایی از این میوه وجود دارد که با گرید و بسته بندی های مختلف در اختیار شهروندان آن قرار داده می شوند.

پس نتیجه بر این می شود که ما اگر بتوانیم در بین کشور های تولید کننده کیوی در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید در کیفیت، قیمت و نوع بسته بندی محصولات خود دقت کافی به خرج دهیم.

صادرات کیوی ایران خوشبختانه در حال حاضر جایگاه خوبی دارد ولی ممکن است خیلی از کشور های تولید کننده که ذکر شد، بخواهند گوی سبقت را از ایران گرفته و بازار های هدف ما را تصرف کنند که صرفا به همین دلیل بود که بازرگانی ویتاراد پیشنهاد داد که برای بالا بردن مشتریان خود و همچنین پیدا کردن بازار های هدف جدید، استاندارد ها را رعایت کنیم.

قیمت فروش کیوی صادراتی ویتاراد:

هر کدام از باغداران و تامین کنندگان در شهر ها و استان های کیوی خیز ایران، قیمت های فروش خود را دارند و برای قیمت خود استدلال هایی نیز دارند.

مثلا ممکن است، یکی از تامین کنندگان میزان سطح کیفی محصول سورت شده خود را با قیمت بالاتری نسبت به بازار به فروش برساند.

اما بازرگانی ویتاراد که خود باغات وسیع از مرغوب ترین کیوی را در اختیار دارد، همیشه سعی کرده است که قیمت کاملا رقابتی در اختیار خریداران محترم داخلی و یا خارجی خود چه در خرید کیوی صادراتی و چه در زمینه سیب درختی و یا انار، قرار دهد. صادرات کیوی ایران نیز برای کشور های خارجی به همین منوال است که همیشه سعی کرده ایم نسبت به بازار کشور هدف که داریم، قیمت فروش ما کاملا همخوانی داشته باشد

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.