مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فلفل دلمه به روسیه | فلفل دلمه رنگی رودان

آنچه در این مقاله می خوانید...

محصولات گلخانه ای در منطقه رودانکشور های هدف محصولات کشاورزی ایرانقیمت فلفل دلمه اصفهان با بسته بندی
صادرات فلفل دلمه به روسیه

صادرات فلفل دلمه به روسیه از اولویت اصلی صادرکنندگان در ایران به شمار می رود که رودان به عنوان قطب های تولید فلفل رنگی می تواند جایگاه خوبی در پذیرش تجار داشته باشد.

رودان که از شهرستان های حاصلخیز در استان هرمزگان است، سالانه کشاورزان زیادی برای زیر کشت محصولات مختلف گلخانه ای فعالیت دارند.

همانطور که اطلاع دارید، فلفل دلمه ای رنگی در این منطقه به دلیل داشتن موقعیت آب و هوایی بکر، دارای کیفیت بسیار بالایی است.

همین مسئله نیز سبب شده تا در این سال های اخیر، اغلب کسانی که در منطقه اصفهان در زمینه سورت و بسته بندی فعالیت دارند، فلفل دلمه ای رودان را نیز در بین فلفل دلمه ای اصفهان مخلوط کنند.

تقریبا سطح کیفی فلفل دلمه ای اصفهان و رودان یکنواخت است و طی مسافتی که تا روسیه قرار هست فرایند حمل و نقل انجام بپذیرد، کیفیت آن ثابت می ماند.

محصولات گلخانه ای در منطقه رودان

همانطور که در پاراگراف فوق اشاره کردیم، کشاورزان زیادی در زمینه کشت های گلخانه ای در رودان فعالیت گسترده ای را شروع کرده اند و بر خلاف مناطق دیگر کشور، سطح زیر کشت آنها هر کدام بالای ۱۰ هکتار است که از مهم ترین محصولات کشت شده در گلخانه های این منطقه، می توان به:

 • فلفل دلمه ای رنگی
 • بادنجان
 • گوجه فرنگی
 • کدو
 • خیار
 • انواع کاهو

اشاره کرد که کیفیت هر کدام نسبت به استاندارد های صادراتی کشور روسیه، در سطح بسیار بالاتری هستند.

همینطور نوع بذر های کشت شده نیز از برند های معتبر بوده است و همین مسئله نیز سبب ارتقا و شناخته شدن منطقه در تولید و صادرات انواع مختلف از محصولات کشاورزی می شود.

صادرات فلفل دلمه به روسیه و در کنار این اضافه شدن سایر محصولات به چرخه صادرات، سبب شده است تا بازرگانی ویتاراد با کارشناسان تئورسین خود همواره سفارشات خوبی از این منطقه برای مشتریان خارجی خود تامین و صادرات نماید.

کشور های هدف محصولات کشاورزی ایران

خوشبختانه کشور ایران در این ده سال اخیر رشد قابل توجهی در حوزه صادرات انواع مختلف محصولات کشاورزی داشته است. تقریبا تمامی محصولاتی که از مزارع و باغات مناطق مختلف کشور تولید و برداشت می شوند، درصد قابل توجهی از این محصولات، برای صادرات خرید و فروش می شود.

کشور های مختلفی از قاره اروپا و آسیا همواره خواهان مرغوب ترین نوع از این محصولات بودند و هستند که یکی از این محصولات مهم، فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای است که خواهان زیادی از بازار های مختلف خارجی داشته است.

صادرات فلفل دلمه به روسیه که بالاترین میزان در بین کشور های هدف داشته است، سبب شده تا برخی از کشور هایی همچون

 • اوکراین
 • قزاقستان
 • امارات
 • قطر
 • عراق

حجم خرید خود را برای این محصول افزایش دهند.

امید داریم که با رعایت موارد مهم در استاندارد سازی محصولات صادراتی، بتوانیم محصولات خود را به کشور و بازار های مهم اروپایی معرفی نماییم.

قیمت فلفل دلمه اصفهان با بسته بندی

اصفهان هم یکی از قطب های اصلی در زمینه تولید و بالاترین میزان سطح زیر کشت انواع فلفل دلمه رنگی به خود اختصاص داده است.

بسته بندی که برای صادرات فلفل دلمه به روسیه و سایر کشور های هدف انجام می شود، از نوع کارتن پلاست است که به صورت دو ردیفه که وزن هر کارتن آن میانگین بین ۵ الی ۵.۵ کیلو است، انجام می پذیرد.

نوع سورت فلفل دلمه ای می بایست از بهترین فلفل دلمه ها باشد که هم از نظر سایز و کیفیت و درصد رنگ در حد مطلوب باشد و هم درصد پالت بندی از هر کدام از رنگ های قرمز، زرد و نارنجی به حد استاندارد کشور هدف باشد.

قیمت فلفل دلمه ای طبق همین شاخصه معلوم می شود که شما خریداران محترم می توانید از طریق ارتباط با واحد فروش و صادرات مجموعه ویتاراد از قیمت روز این محصول مطلع باشید.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.