مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فلفل دلمه ای به اوکراین

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی فلفل دلمه ایران در اوکراینانواع فلفل دلمه ای رنگی صادراتی در ایرانقیمت فروش فلفل دلمه ای قرمز در اوکراین
صادرات فلفل دلمه ای

صادرات فلفل دلمه ای به اوکراین هر سال افزایش خوبی داشته است، به طوری که بعد از کشور روسیه، این کشور بیشترین درخواست را برای خرید این محصول داشته است.

کشور اوکراین که در همسایگی روسیه قرار دارد، شاید بازار بزرگی مثل روسیه نداشته باشد، ولی همواره در سطح بازار اروپا جز اولین ها بوده است.

خوشبختانه در این سال های اخیر اغلب صادرکنندگان ما در ایران، به جز فلفل دلمه ای رنگی توانسته اند ارقام مختلف از محصولات مختلف کشاورزی را به بازار این کشور معرفی کنند که بازخورد قابل توجهی داشته است.

بالا بودن سطح کیفی محصولات ایرانی خصوصا فلفل دلمه ای رنگی، باعث شده تا شهروندان این کشور به مرور زمان، اقدام به خرید محصولات ما کنند.

اگر بازار عمده فروشی این کشور را بررسی و آنالیز کنید، متوجه خواهید شد که قیمت محصولات ایرانی در سطح بازار، کاملا رقابتی نسبت به محصولات کشور های رقیب خرید و فروش می شود که سعی داریم در این مقاله بیشتر به این موضوع بپردازیم.

صادرات فلفل دلمه ای

بسته بندی فلفل دلمه ایران در اوکراین

برای اینکه بتوان بازار وسیعی از اوکراین را در صادرات فلفل دلمه ای گرفت، اول نیازمند این است که سطح بازار داخلی اعم از عمده فروشی و خرده فروشی را آنالیز کرد.

باید دید که قیمت خرید و فروش فلفل دلمه ای در سطح بازار چه نرخی است و آیا امکان این وجود دارد و یا حاشیه سود قابل توجهی داردکه اقدام به صادرات انبوه کرد یا خیر.

صادرات فلفل دلمه ای به اوکراین یا هر کشور دیگه ای می بایست تحت تحقیقات اساسی و میدانی باشد. اینکه نوع بسته بندی باید به چه شکل باشد؟ قیمت فروش محصول و سطح کیفی فلفل دلمه که از کشور های دیگه وارد این کشور می شود.

همه و همه باید قبل از صادرات مورد بررسی قرار گیرد. شما صادرکنندگان محترم توجه داشته باشید که ممکن است بازار اوکراین با بازار روسیه متفاوت تر باشد و خریداران در این کشور، نوع فلفل دلمه ای که درخواست می کنند، از نظر میزان رنگ فلفل ها متفاوت باشد.

کارشناسان ما به تجربه ای که در این سال ها از بازار اوکراین به دست آورده اند، می توانند کمک و مشاوره خوبی در این زمینه در اختیار شما قرار دهند که می توانید از تمامی پروسه کاری صادرات اصلاعات کافی بگیرید.

صادرات فلفل دلمه ای

انواع فلفل دلمه ای رنگی صادراتی در ایران

در کل در سطح گلخانه های ایران گونه های مختلف از انواع فلفل دلمه ای رنگی کشت و برداتش می شود که مهم ترین و نوع صادراتی آن شامل

  • فلفل دلمه ای قرمز
  • زرد
  • نارنجی
  • سبز

است که فلفل دلمه ای سبز اغلبا به صورت جداگانه بسته بندی و خرید و فروش می شود و فلفل دلمه ای رنگی هم که بیشترین سفارش خرید از بازار های خارجی را داشته است، در بسته بندی های جداگانه صادرات می شود که درصد رنگ های آن در زمان بسته بندی متفاوت است.

اغلبا برای صادرات فلفل دلمه ای به اوکراین، ۶۰٪ فلفل دلمه ای قرمز، ۳۰٪ فلفل دلمه زرد و ۱۰٪ هم فلفل نارنجی در سطح کارتن های بسته بندی قرار داده می شود.

چنانچه قصد خرید و صادرات فلفل دلمه ای به هر یک از کشور های اروپای شرقی دارید، به همه مواردی که در این محتوا نوشته شده است، توجه داشته باشید تا بتوانید تجارت موفقی داشته باشید.

صادرات فلفل دلمه ای

قیمت فروش فلفل دلمه ای قرمز در اوکراین

بعد از صادرات فلفل دلمه ای به اوکراین، باید دید قیمت فروش این محصول در سطح بازار این کشور به چه صورت است.

فلفل دلمه ای قرمز که بیشترین درخواست را داشته است، قیمت فروش آن نسبت به رنگ های دیگه گران تر است ولی در سطح ایران همه رنگ ها در زمان سورت و بسته بندی، با یک نرخ در اختیار خریداران قرار داده می شود.

به همین دلیل است که همواره برای صادرات، مشتریان خارجی بیشترین درخواست خود را از فلفل دلمه ای قرمز انتخاب می کنند.

طبق بررسی هایی که انجام داده ایم، اغلب بازار های خارجی خصوصا اروپا، بیشترین مصرف و خرید و فروش فلفل دلمه ای آنها، از نوع قرمز است که به سبب آن، در سطح کشور ما، تمامی گلخانه داران، عمده سطح زیر کشت خود را از نوع فلفل قرمز انتخاب می کنند که فرایند فروش آن بسیار راحت تر است.

صادرات انواع فلفل دلمه ای رنگی ایران در سال های اخیر، کشور ما را به عنوان قطب تولید و صادرات این محصول شناخته کرده است و خوشبختانه هر سال بر میزان تولید آن افزوده می شود.

صادرات فلفل دلمه ای

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.