مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات خیار خاردار با بسته بندی نانو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشورهای وارد کننده خیار ایران با این روش بسته بندیهزینه حمل و نقل خیار خاردار تا گمرک خروجی ایرانقیمت فروش خیار خاردار در بازار روسیه
قیمت خیار خاردار

صادرات خیار خاردار با بسته بندی نانو با شروع برداشت از گلخانه های موجود در سطح کشور به بازارهایی چون روسیه که بزرگ ترین وارد کننده این محصول در جهان به شمار می رود انجام می شود.

صادرات خیار خاردار

خیار که جز صیفی جات حساس جهت ماندگاری بالا به حساب می آید، اگر با بسته بندی ساده اقدام به صادرات شود، طبیعتا ممکن است بر کیفیت بار تاثیر بگذارد.

به همین دلیل نیاز است تا از طریق یک سری محصولات که کیفیت محصول را بالا برده یا ماندگاری ان را ثابت نگه می دارد، استفاده کرد.

قرص های نانو، پد های ضد باکتری و همچنین نایلون نانو که اغلب همه آنها وارداتی از کشورهای اروپایی است از نمونه های به کار برده شده برای بسته بندی خیار صادراتی است.

صادرات خیار خاردار

کشورهای وارد کننده خیار ایران با این روش بسته بندی

مسلما وقتی صحبت از صادرات می شود، یعنی مسافت زیادی از مبدا بارگیری تا کشور هدف وجود دارد و لازمه افزایش ماندگاری بار صادراتی که از نوع میوه و مواد غذایی، استفاده از مکمل های نانو است که در مطالب مختلف به آن اشاره کرده ایم.

بازارهایی که در این سال های اخیر از مجموعه ما خریداری کرده اند و جز مشتریان دائمی ما محسوب می شوند از:

  • هند
  • امارات
  • قطر
  • عمان
  • روسیه
  • قزاقستان
  • اوکراین
  • بلاروس
  • یونان
  • آلمان

هستند.

با این روش بسته بندی می توان با آن دسته از مشتریانی که حساسیت برای میزان قند محصولات مختلف دارند، به کار برد.

صادرات خیار خاردار

هزینه حمل و نقل خیار خاردار تا گمرک خروجی ایران

اگر آمار گمرک های مختلف ایران را داشته باشید، خواهید دید که حجم بالای صادرات خیار خاردار به کشور روسیه بوده است که مشتریان محترم برای اینکه بتوانند هزینه های کلی خود را محاسبه کنند، نیاز به اطلاعات کلی در این زمینه دارند.

در خبرهای گذشته اعلام کردیم که خیار خاردار اغلب از گلخانه های استان های یزد و کرمان برداشت می شود. اگر تا به الان اقداماتی در خصوص صادرات این محصول انجام نداده اید، توجه داشته باشید که هزینه های حمل ممکن است سال به سال و حتی ممکن است در یک دوره زمانی کوتاه مدت، تغییرات زیادی داشته باشد.

اما آن چیزی که در سال جاری با آن مواجه بودیم، به ازای هر کانتینر تا مقصد آستارا چیزی حدود بین ۸ تا ۱۰ میلیون است.

علاوه بر این هزینه، هزینه های دیگری چون گمرک ایران و هزینه حمل از آستارا تا مسکو و تعرفه های گمرکی این کشور وجود دارد که در مقاله و مطالب آینده، در این خصوص هم صحبت خواهیم کرد.

صادرات خیار خاردار

قیمت فروش خیار خاردار در بازار روسیه

صادرکنندگان محترم بعد از اینکه قیمت تمام شده برای شما با احتساب تمامی هزینه های جانبی مشخص شد، حال برنامه و پله بعدی اطلاع از بازار روز روسیه است که باید اطلاع داشته باشید، هفته قبل با چه قیمتی فروخته شده است؟ الان چه نرخی دارد، و در حال حاضر همزمان با شما چند کانتینر در راه بازار این کشور است.

خیلی از دوستان هستند که بدون هیچ تحقیقات از بازار هدف اقدام به صادرات محصولات کشاورزی خصوصا خیار می کنند که ثمره آن ضرر های بسیار بالا بوده است.

عرف بازار روسیه برای خیار خاردار ایران اغلب بین ۷۰ تا ۱۵۰ روبل است که این تفاوت قیمت به تقاضا بازار و کاهش یا افزایش بار گلخانه ها در ایران می باشد.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.