مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع سیب درختی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشورهای واردکننده سیب ایران:درصد صادرات انواع سیب درختی ایران به بازاهای هدف:قیمت سیب صادراتی در ایران:صادرات انواع سیب درختی
خرید اینترنتی سیب زرد

هر سال صادرات انواع سیب درختی به کدام کشورها بوده است؟ چند درصد از بازارهای هدف را توانسته ایم بگیریم؟ راه های ورود به بازارهای اروپایی در چیست؟

در این مقاله به چالش های اصلی این سه موضوع می پردازیم.

همه کسانی که در حوزه تجارت میوه فعالیت دارند، تنها با چند کشور همجوار محصولات خود را صادرات می کنند و این موضوع برای اینکه بتوان به بازارهای زیادی رسوخ پیدا کرد دچار چاش هایی می شوند.

صادرات انواع سیب

چالش اصلی صادرات سیب و سایر میوه جات به کشورهای اتحادیه اروپا، عدم رعایت استانداردهای صادراتی اعم از سورت مناسب و بسته بندی است.

کشورهای واردکننده سیب ایران:

طبق آمار بدست آمده از سازمان توسعه تجارت و سازمان امور گمرکات ایران، در سال ۱۳۹۶ بیشترین میزان صادرات انواع سیب درختی به کشورهایی مانند

  • افغانستان
  • پاکستان
  • هندوستان
  • عراق
  • روسیه
  • قزاقستان
  • کشورهای حوزه خلیج فارس

و برخی از کشورهای همسایه دیگر بوده است.

سیب درختی قرمز لبنانی بیشترین میزان صادرات را نسبت به سایر سیب ها به این کشورها داشته است.

صادرات انواع سیب

درصد صادرات انواع سیب درختی ایران به بازاهای هدف:

متاسفانه علی رغم اینکه کشور ایران یکی از قطب های تولید سیب در جهان به شمار می رود، ولی در زمینه صادرات نتوانسته بازارهای خارجی را ساپورت کند.

این موضوع در ایران باعث شده تا باغداران رغبت چندانی برای تولید انبوه نداشته باشند. فرض کنید کشور هندوستان با جمعیت میلیاردی که دارد و یکی از بزرگ ترین واردکنندگان این میوه به شمار می رود، کشورهایی مانند آمریکا، چین، ترکیه، فرانسه، صربستان و لهستان بازار این کشور را در دست گرفته اند.

ما فاصله دریایی با هندوستان خیلی کمتر از این کشورهای مذکور داریم و طبیعتا هزینه های حمل ما تا هندوستان بسیار کمتر از کشورهای رقیب می باشد ولی هنوز نتوانسته ایم بازار درست و حسابی برای محصولات خودمان جور کنیم.

کشور هندوستان نه تنها برای سیب درختی بلکه برای کیوی هم یکی از بازارهای هدف به شمار می رود.

صادرات انواع سیب

قیمت سیب صادراتی در ایران:

قیمت سیب صادراتی در ایران به رنگ و کیفیت سیب بستگی دارد و همچنین نوع بسته بندی تاثیر بالایی در قیمت این میوه برای صادرات دارد.

ما در مقاله قیمت سیب درختی صادراتی به این موضوع پرداختیم که کدام مناطق قطب اصلی تولید سیب های با کیفیت در ایران هستند. همچنین انواع سیب درختی صادراتی را نیز مورد بررسی قرار دادیم و اشاره کردیم که سیب های کدام منطقه از لحاظ کیفیت بالاترین میزان صادرات را دارند.

مهمتر از همه قیمت سیب های هر کدام را نیز تک به تک در اختیار مشتریان قرار دادیم که می توانید این مقاله را مجددا مطالعه نمایید.

صادرات انواع سیب

صادرات انواع سیب درختی

همانطور که می دانید اکثر کشور های خارجی و بازار های صادراتی خواهان خرید محصولات و میوه های با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند.
به همین دلیل صادرات انواع سیب درختی نیز از این قائده مستثنی نیست و باید تمامی شرایط ذکر شده را دارا باشد.
به همین دلیل است که تمامی سیب های برداشت شده در ایران قابلیت صادرات را ندارد و تنها مواردی با کیفیت بالا و قیمت مناسب است که صادر می شود.
گروه شرکت های ویتاراد یکی از پرچم داران در این عرصه است که با کشت و صادرات انواع سیب درختی خواهان بسیاری را در بازار های خارجی دارد و دلیل این امر نیز ارائه ی محصولات تازه و با کیفیت به صورت مستقیم از بهترین باغات سراسر کشور است.
همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات کشاورزی اعم از انواع میوه و صیفی جات علی الخصوص صادرات انواع سیب درختی در بهترین بسته بندی ارائه شده و ظاهری زیبا و شکیل را دارا است.
برای خرید این محصولات و سایر محصولات با واحد فروش شرکت ویتاراد ارتباط گرفته و از راهنمایی های آن ها بهره ببرید.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.