مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت های صادرکننده کیوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

گواهی های مورد نیاز برای صادرات کیویبسته بندی استاندارد کیوی چگونه باید باشد؟قیمت کیوی هایوارد طلایی در باغ
صادرکنندگان کیوی

شرکت های صادرکننده کیوی در ایران زیاد هستند اما کسانی که بتوانند طبق استاندارد بازار های خارجی اقدام به سورت و بسته بندی کنند، بسیار کم هستند، به همین دلیل هر سال مشتریان خارجی تنها با چند مجموعه بزرگ همکاری می کنند.

شرکت بازرگانی ویتاراد به عنوان بزرگترین مرکز تامین کیوی در ایران، فعالیت گسترده ای در بخش صادرات این میوه داشته است و توانسته همکاری های بالقوه ای با مشتریان خارجی از کشور های مختلف دنیا داشته باشد.

توجه داشته باشید که شما مشتریان محترم نسبت به بازار داخلی کشور خود، اقدام به سفارش خرید کیوی هایوارد ایرانی می کنید و طبیعتا می دانید که بسته بندی کیوی به چه شکل باشد، سایز کیوی در کالیبر های مشخص باشد، از این رو به دنبال این هستید که با یک شرکت صادرکننده بزرگ در ایران وارد همکاری شوید.

شرکت های صادرکننده کیوی

گواهی های مورد نیاز برای صادرات کیوی

برای صادرات هر محصولی ممکن است یک سری گواهی ها و استاندارد ها از سمت شرکت های خریدار تقاضا شود که مسلما این گواهی ها بخشنامه های درخواستی گمرکات کشور های واردکننده هست.

از این رو برای صادرات کیوی ایران همانند سایر محصولات نیاز به گواهی است که اغلبا کشور هایی که به عنوان بازار هدف ما شناخته شده اند، از ما درخواست می کنند.

مهم ترین و اصلی ترین استاندارد هایی که نیاز است تا در اختیار خریداران بعد از صادرات این میوه قرار داد:

  • گواهی مبدا
  • گواهی بهداشت
  • پروفرما اینویس
  • پکینگ لیست
  • گواهی GMO
  • بارنامه

هر کدام از این موارد ذکر شده برای بخش های مختلف هستند که در مقاله های بعدی راجع به هر کدام از این موارد اشاره خواهیم کرد.

شرکت های صادرکننده کیوی در ایران می بایست حتما برای صادرات این میوه، همه این موارد ذکر شده را در زمان اضحار اخذ کرده و در اختیار خریدار قرار دهند.

شرکت های صادرکننده کیوی

بسته بندی استاندارد کیوی چگونه باید باشد؟

طبق تجاربی که شرکت. بازرگانی ویتاراد در حوزه تجارت کیوی داشته است و بازدیدی که از بازار های هدف داشتیم، محصولات مختلفی که از کشور های رقیب در این بازار ها خرید و فروش می شد، هر کدام بسته بندی خاص اما طبق درخواست بازار اقدام به بسته بندی و صادرات شده بودند.

ایران که یکی از بزرگ ترین کشور های عمده تولید این میوه به شمار می رود خوشبختانه توسط شرکت های صادرکننده کیوی رعایت برخی از این فرایند ها به درستی انجام پذیرفته است.

بسیار مهم است که یکی از کارشناسان امور باغی این شرکت ها در زمان برداشت، در سطح باغات حضور داشته باشند و از نحوه درست چیدن و زمان دقیق برداشت کیوی را طبق استاندارد انجام دهند.

بعد از این فرایند حمل آن است که باید بعد از اینکه برداشت شد، روش درست حمل آن از باغات تا سردخانه انجام شود.

مهم ترین مسئله بعد از حمل، نحوه نگهداری این میوه در سطح سردخانه ها است که حتما می بایست طبق درجه استاندارد نگهداری میوه کیوی انجام شود که طبیعتا در میزان ماندگاری محصول بسیار حائز اهمیت است.

حال بعد از اینکه قصد داریم تا درخواست های مشتریان خارجی را پاسخ دهیم و اقدام به سورت و بسته بندی کنیم، بهتر است روش درست آن انجام شود.

بهترین روش سورتینگ این است که هر کدام از کیوی ها بصورت سایز جداگانه در جعبه های تعبیه شده بسته بندی شوند.

یعنی اگر مشتریان ما سفارش خرید ۸۰ گرم تا ۱۲۰ گرم کردند، روش اصولی آن این است که کیوی ها به صورت زیر سایز بندی شوند.

  • ۸۰ تا ۹۰ گرم
  • ۹۰ تا ۱۰۰ گرم
  • ۱۰۰ گرم تا ۱۱۰
  • ۱۱۰ گرم تا ۱۲۰ گرم

اگر این موارد به درستی انجام شود می توان سفارش های زیادی را از سمت خریداران خارجی دریافت کرد که در ایران، گروه ویتاراد توانسته با رعایت همه این موارد گام بلندی در افزایش حجم مبادلات خود با کشور های دنیا بردارد.

شرکت های صادرکننده کیوی

قیمت کیوی هایوارد طلایی در باغ

یکی از ارکان اصلی که شرکت های صادرکننده کیوی در ایران می توانند قیمت رقابتی در اختیار مشتریان قرار دهند، این است که قیمت خریدشان باید رقابتی باشد.

هر چقدر قیمت در سطح باغات مناسب باشد، یعنی اگر بتوان قیمت پایین تری خریداری نمود، به همین صورت می توان قیمت کاملا رقابتی نیز به بازار های خارجی اعلام کرد.

این مجموعه با خرید و برداشت بیش از ۶۰۰۰ تن میوه کیوی در سال، یکی از معدود شرکت هایی است که توانسته ارتباط نزدیک با باغداران نمونه ایران داشته باشد و محصولات آنها را به صورت توافقی خریداری کند.

توجه داشته باشید که عمده صادرات شرکت ویتاراد از نوع کیوی هایوارد است که در کنار آن سایر واریته ها نیز همچون کیوی خونی و کیوی تو زرد را نیز با قیمت رقابتی در کشور های مختلف داشته است.

شرکت های صادرکننده کیوی

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.