مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادر کننده سیب

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز نگهداری سیب درختی در سردخانه هابسته بندی استاندارد سیب برای صادراتقیمت سیب قرمز ایران
شرکت صادر کنده سیب

شرکت صادر کننده سیب درختی در ایران که فعالیت گسترده ای داشته باشد، بسیار کم هستند ولی مجموعه هایی هستند که سالانه این میوه را به بازار های مختلف اروپایی، آفریقایی و آسیایی صادرات کرده اند.

گروه ویتاراد با داشتن نمایندگی های معتبر در کشور های خارجی، هر سال توانسته مشتریان زیادی را از بازار های مختلف به سمت خود جذب کرده و ارقام مختلف از این میوه را برای صادرات به فروش برساند.

اگر به دنبال شرکت های معتبر برای همکاری در زمینه سیب درختی، کیوی، خرما و سایر میوه جات و صیفی جات هستید، کافی است، مطالعه بیشتر در این زمینه داشته باشید.

کارشناسان ما رزومه و فعالیت های گروه ویتاراد را در اختیار شما قرار خواهند داد. این مجموعه بزرگ ترین سردخانه را برای این محصولات دارد و همواره توانسته با قیمت کاملا رقابتی محصولات خود را برای صادرات به فروش برساند.

شرکت صادر کننده سیب

شرکت صادر کننده سیب

طرز نگهداری سیب درختی در سردخانه ها

هر نوع سیب درختی که حجم برداشت آن از باغات زیاد بوده باشد و ماندگاری زیادی نیز داشته باشد، برای فروش در ماه های آینده در سردخانه ها نگهداری می شود.

حال برای نگهداری سیب یا هر نوع میوه های دیگر، می بایست موارد مختلفی را رعایت کرد تا کیفیت سیب ها افت نداشته باشد.

مهم ترین موارد استاندارد در نگهداری میوه جات در سردخانه ها می توان به:

 • دمای استاندارد
 • میزان رطوبت
 • بسته نگه داشتن سالن تا حداقل یک ماه
 • تهویه مناسب

اشاره کرد که با رعایت همه موارد ذکر شده، می توان نه تنها سیب درختی، بلکه سایر میوه جات را نیز در ماه های آینده نگهداری کرد.

معمولا سیب درختی قرمز و طلایی در سطح سردخانه ها بیش شش ماه تا ۹ ماه ماندگاری دارند که این میزان تفاوت، بستگی به کیفیت و منطقه برداشت سیب ها دارد. هر چقدر سیب برداشت شده از باغات مناطق سردسیر و کوهستانی باشد، میزان ماندگاری آن در سردخانه ها نیز افزایش خواهد داشت.

شرکت صادر کننده سیب در ایران غالبا نسبت به بازار های دور، بهترین سیب ها را از سردخانه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

شرکت صادر کننده سیب

شرکت صادر کننده سیب

شرکت صادر کننده سیب

بسته بندی استاندارد سیب برای صادرات

همانطور که برای نگهداری میوه جات خصوصا سیب در سطح سردخانه ها، نیازمند رعایت یک سری موارد است، برای صادرات آن نیز می بایست بسته بندی آن رعایت شود.

کشور هایی که در زمینه تجارت این میوه فعالیت دارند، همواره بازار خوبی برای خود ایجاد کرده اند که مهم ترین دلیل آن رعایت کیفیت، سورت و بسته بندی محصولشان بوده است.

خریداران سیب درختی در پی این هستند که محصولی را که بسته بندی شکیل و سورت منظمی دارد را خرید کنند.

بنابراین شرکت صادر کننده سیب درختی در ایران که گروه ویتاراد است، با رعایت اصولی استاندارد ها در زمینه بسته بندی توانسته سفارشات زیادی را از بازار های مختلف دریافت کند.

سورت مکانیزه، بسته بندی کارتنی و سبدی از مهم ترین موارد رعایت شده این شرکت برای صادرات سیب درختی بوده است.

شرکت صادر کننده سیب

شرکت صادر کننده سیب

قیمت سیب قرمز ایران

گروه بازرگانی ویتاراد فرایند صادرات سیب درختی را از ماه سپتامبر شروع می کند که در این ماه های اولیه، کشور هایی چون

 • روسیه
 • عراق
 • اوکراین
 • آلمان
 • انگلیس
 • و برخی از کشور های اروپای مرکزی
 • کشور های حوزه خلیج فارس

خواهان خرید این میوه از ایران هستند.

فروش سیب قرمز برای بازار هند و برخی از کشور های آفریقایی نیز از ماه اکتبر شروع می شود که بالاترین میزان صادرات سیب به این کشور بوده است.

قیمت سیب قرمز ایران در روز های اول معمولا مناسب تر است و به مرور زمان که میزان سفارش از کشور های خارجی افزایش می یابد، بالطبع تاثیر مستقیم بر قیمت این محصول در سردخانه های مناطق مختلف ایران می گذارد.

گروه ویتاراد به عنوان شرکت صادر کننده سیب در ایران، با همکاری دفاتر نمایندگی خود در برخی از کشور ها، هر سال تجارت قابل قبولی را در این عرصه داشته است.

شرکت صادر کننده سیب

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.