مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیب درختی سمیرم | صادرات انواع سیب به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان کشت سیب درختی در ایرانانواع سیب درختی سمیرمصادرات سیب درختی به روسیه
سیب درختی سمیرم

سیب درختی سمیرم از جمله بهترین میوه های صادراتی ست که به بازار روسیه عرضه می شود. این میوه در باغات بسیار خوب کشت شده و برداشت آن در حجم بالا صورت می گیرد.

میزان کشت سیب درختی در ایران

تولید سیب درختی در ایران هرساله به ۱۵ تن در هکتار می‌رسد یعنی ایران ۴ درصد سیب درختی جهان را تولید و رتبه سوم تولید سیب در جهان را به خود اختصاص داده است.

سیب درختی از جمله محصولاتی است که بیشترین صادرات را دارد یعنی در سال ۳۴۶ هزار تن سیب کشورهای دیگر صادر می گردد البته این میزان نسبت به هر سال متغیر است سیب درختی ایرانی با توجه به بازارهای هدف تهیه می‌شود یعنی هر آنچه که برای بازارهای خارجی اهمیت دارد لحاظ می گردد:

از جمله سالم و شفاف بودن پوست سیب, اندازه سیب, خوش طعمی سیب و بسته‌بندی زیبای سیب هر ساله بخش زیادی از سیب درختی ایران به کشورهای ترکمنستان پاکستان امارات و عراق صادر می گردد

انواع سیب درختی سمیرم

سیب درختی از جمله محصولات پرفروش تولید شهر سمیرم می‌باشد سیب میوه‌ای سرشار از ویتامین آ ب و ث،  آهن کلسیم که برای بدن مورد نیاز است سیب میوه‌ای است که در آب و هوای کوهستانی کشت می‌شود.

هر ساله این میوه در کشورهایی مانند آمریکا ایران چین هند کشت می شود و بیش از ۳۰ درصد تولیدات جهان به این میوه اختصاص دارد در ایران مناطقی مانند اصفهان که شهر سمیرم از جمله آن می‌باشد به عنوان مرکز تولید سیب مرغوب در کشور شناخته شده است.

انواع سیب سمیرم عبارتند از:

  • سیب گلاب
  • سیب سرخ
  • سیب زرد نام برد

این محصولات به بازارهای خارجی صادرات شده و با استقبال بسیار خوب همراه می باشند.

صادرات سیب درختی به روسیه

بسیاری از شرکت های معتبر وجود دارد که با تخصصی که در این زمینه دارند هر ساله سیب مرغوب سمیرم را خریداری می‌کنند و با قیمتی مناسب آن را به کشورهای دیگر صادر می‌کنند. شرکت ویتاراد این امکان را برای مشتریان خود قرار داده که سیب با کیفیت سمیرم را با قیمت مناسب با بسته بندی زیبا خریداری کنند و با اطمینان در کشور مبدا خود محصول را دریافت نمایند. یکی از کشورهای مهم در زمینه صادرات سیب که از طرفداران سیب درختی ایران می باشد روسیه است روزها باز رنگی و حساسیتی که در خرید سیب دارند همیشه به دنبال محصول باکیفیت هستند به همین جهت همیشه از سیب درختی ایران سفارش خرید می دهند.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.