مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کیوی تنکابن و چالوس صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

حجم برداشت کیوی هایوارد طلایی:قیمت کیوی تو زرد مازندران:صادرات کیوی هایوارد سبز به هند:خرید کیوی تنکابن
کیوی طلایی هایوارد

خرید کیوی تنکابن و چاالوس که از عمده مناطق تولید این میوه صادراتی در ایران به شمار می رود، از ماه تیر شروع می شود.

در این ماه اغلب خریداران خرید های خود را از باغات انجام می دهند. به نوعی اجاره باغات کیوی را انجام می دهند. قیمت کیوی صادراتی در باغات معمولا پایین تر از زمان بعد از برداشت و خرید از سردخانه ها است.

تنکابن که مناطق کیوی خیز در استان مازندران به حساب می آید، حدود ۷۰٪ کیوی هایوارد مازندران را به خود اختصاص داده است.

بعد از شهسوار، منطقه چالوس است که بیشترین حجم برداشت را از باغات دارد. در این دو شهر بیشترین میزان کیوی، از نوع کیوی هایوارد طلایی است که حدود ۸۵٪ آن در این استان برای بازار های صادراتی خرید و فروش می شود.

حجم برداشت کیوی هایوارد طلایی:

در این مقاله با توجه به اینکه فقط قصد داریم از ظرفیت های بازار کیوی در مازندران خصوصا تنکابن و شهسوار بنویسیم، بنابراین در رابطه با میزان برداشت کیوی صادراتی در این استان خواهیم گفت.

در سال ۲۰۲۰ طبق برآورد انجام شده، میزان برداشت کیوی در این استان بالغ بر ۵۰ هزار تن خواهد بود. این میزان تنها برای کیوی صادراتی است.

یعنی خرید کیوی تنکابن و شهسوار یا مناطق دیگه در استان مازندران از این میزان بوده است که امیدواریم در سال جاری این میزان تناژی که برآورد شده است، عملی شود تا حجم صادرات کیوی مازندران به نسبت سال های قبل افزایش داشته باشد.

در کل ایران مناطقی که در تولید کیوی موثر هستند شامل

  • تنکابن
  • چالوس
  • رامسر
  • آستارا
  • تالش
  • رشت
  • بندرانزلی

هستند که البته مناطق دیگر نیز هستند که حجم برداشت بالایی برای صادرات ندارند که ما اسامی آنها را در این لیست قرار ندادیم.

قیمت کیوی تو زرد مازندران:

قیمت خرید کیوی تنکابن از نوع تو زرد همیشه بالاتر از کیوی گوشت سبز است. بیشتر کشور های اروپایی خواهن خرید کیوی هایوارد زرد و قرمز هستند. قیمت فروش این دو کیوی در بیشتر بازار های اروپایی با بالاترین نرخ بوده است که در حال حاضر در سطح باغات ایران هم این دو کیوی رشد بالاتری در این سال های اخیر داشته است.

قیمت کیوی زرد در سال جاری حدود ۱۰۰۰۰ تومان در سطح باغات بوده که با بسته بندی صادراتی حدود ۱۲۰۰۰ تومن خواهد رسید.

اما با افزایش نرخ دلار در ایران، بهترین فرصت برای صادرکنندگان و خریداران خارجی به شمار می رود که بازرگانی ویتاراد بهترین گزینه برای این موضوع می تواند باشد.

صادرات کیوی هایوارد سبز به هند:

اگر به دنبال صادرات انواع کیوی خصوصا هایوارد سبز به کشور هند دارید، باید از بازار این کشور، اطلاعات و مطالعه داشته باشید.

اینکه بدانید، بازار هند و هر کدام از ایالت های این کشور، خواهان چه نوع کیوی هستند. با توجه به اینکه بهداشت خانواده در این کشور بسیار ضعیف است، از این رو امراض مختلفی در هند وجود دارد و پزشکان اغلب توصیه می کنند که کیوی مصرف کنند که نسبت به امراضی که دارند، ملین هست.

از این رو کشور هند بازار بسیار خوب و بزرگی برای کیوی ایران می تواند باشد. خرید کیوی تنکابن، آستارا، تالش که از مهم ترین مناطق برای صادرات به شمار می روند، شرکت بازرگانی ویتاراد توانسته حجم قابل توجهی از این میوه را به اقصی نقاط کشور هند صادرات کند.

خرید کیوی تنکابن

خرید کیوی تنکابن امروزه به صورت مستقیم از گروه شرکت های ویتاراد انجام می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول و یا خرید این محصول با شماره ی درج شده در سایت به طور مستقیم با مدیر فروش ما ارتباط بگیرید و یا در سایت ما فرم پر کنید تا در اسرع وقت در خصوص خرید کیوی تنکابن با شما ارتباط بگیریم.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.