مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فلفل دلمه رنگی در انواع مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور های تولید کننده فلفل دلمه رنگی:بازار فلفل دلمه سبز در صادرات:صادرات فلفل دلمه ای و گوجه فرنگی گلخانه:
خرید فلفل دلمه

خرید فلفل دلمه رنگی که انواع مختلف دارد، می تواند هر کدام جایگاه خوبی در سطح صادرات داشته باشد.

توجه داشته باشید که فلفل دلمه رنگی از جمله محصولاتی به شمار می رود که درصد صادرات آن بالاتر از سایر محصولات گلخانه ای می باشد.

کیفیت بالا فلفل دلمه گلخانه ای سبب شده تا صادرات فلفل دلمه، هر سال حجم آن افزایش داشته باشد و همچنین کشور های خریدار نیز افزوده شود.

اگر آمار گمرکات جهانی را بررسی کنیم، ایران یکی از قطب تولید و صادرات این محصولات را به خود اختصاص داده است که خوشبختانه هر سال هم بر حجم گلخانه های تولید فلفل دلمه ای افزوده می شود.

کشور های تولید کننده فلفل دلمه رنگی:

در کشور هایی که در حال حاضر انواع فلفل دلمه ای ایران در آنجا خرید و فروش می شود، دقت کرده باشید، کیفیت فلفل دلمه ای کشور های رقیب بالاتر از فلفل دلمه ایران است.

دلیل آن این است که تمامی گلخانه های راه اندازی شده در آن کشور ها به صورت کشت هیدروپونیک انجام شده است و این باعث می شود تا کیفیت، یک دست بودن سایز فلفل ها و مهم تر از همه، ماندگاری فلفل دلمه ای بالاتر باشد.

کشور هایی همچون

  • ترکیه
  • شیلی
  • اسپانیا
  • هلند
  • مصر
  • مراکش
  • اسرائیل

این نوع کشت را در سطح مزارع خود دارند که در کشور ما که عمده گلخانه های تولید فلفل دلمه ای در استان اصفهان است، کلا به صورت کشت خاکی انجام می شود که مهم تر از همه، راه گلخانه داری را هم به روش سنتی انجام می دهند که سبب شده است، قیمت فروش فلفل دلمه ای رنگی اصفهان به پایین ترین نرخ نسبت به فلفل های کشور های رقیب خرید و فروش شود.

بازار فلفل دلمه سبز در صادرات:

خرید فلفل دلمه سبز در صادرات، به نسبت فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای پایین تر است. به هر حال هر کشوری خواهان یک نوع محصولی است و شهروندان آن در بازار فلفل دلمه رنگی را به نوع سبز ترجیح می دهند.

فلفل دلمه سبز در ایران اغلب در استان یزد و البرز تولید می شود که بیشترین فروش آن بیشتر برای کشور های حاشیه خلیج فارس بوده است.

البته ناگفته نماند که فروش فلفل دلمه ای سبز برای صادرات به بازار روسیه و سایر کشور های اوراسیا هر سال انجام می شود اما حجم آن نسبت به میزان صادرات فلفل دلمه رنگی پایین تر است.

اما شرکت ویتاراد در سال جاری طبق ارتباطات خارجی که توانسته به وجود آورد، سعی دارد تا سطح بازار صادرات فلفل دلمه سبز را نیز همانند فلفل دلمه رنگی افزایش دهد که طبیعتا پشت بند آن می بایست سطح کیفی این فلفل و میزان تولید آن در گلخانه های سطح کشور نیز افزایش پیدا کند.

صادرات فلفل دلمه ای و گوجه فرنگی گلخانه:

فلفل دلمه ای رنگی و گوجه فرنگی هر دو جز محصولات گلخانه ای در ایران هستند که کشور های مختلفی خواهان خرید آنها به حساب می آیند.

کشت شدن بذر های مختلف از گوجه فرنگی گلخانه ای و همینطور فلفل دلمه رنگی، سبب شده است تا اغلب صادرکنندگان ما در سطح کشور، بازار خوبی برای این محصولات در سطح بازار های خارجی پیدا کنند.

گوجه فرنگی بذر دافنیس، ۴۱۲۹، کاپیتان، خوشه ای از جمله این ارقام هستند که به کشور هایی چون روسیه، کشور های حوزه خلیج فارس، عراق صادرات می شوند. خرید فلفل دلمه ای رنگی و گوجه به قدری زیاد شده است که بعضا سبب افزایش قیمت ها در سطح گلخانه ها می شود. پس بنابراین می توان با افزایش تعداد گلخانه ها در سطح مناطق مختلف کشور، نه تنها بازار های بزرگ دیگری را می توانیم به آنها ورود کنیم، بلکه قیمت فروش آن را نیز می توان برای افزایش صادرات کنترل نمود.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.