مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

حداقل قیمت سیب قرمز ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین منطقه برداشت سیب قرمززمان برداشت سیب درختی در سال ۲۰۲۱حداقل قیمت سیب قرمز ایران صادراتی
حداقل قیمت سیب قرمز ایران

حداقل قیمت سیب قرمز ایران در سال ۲۰۲۱ بالای ۱۰ هزار تومان تخمین زده شده است. با توجه به اینکه ایران قطب تولید سیب قرمز در جهان است و شهر های مختلفی آن، انواع سیب قرمز با کیفیت های متنوع و متفاوتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. با توجه به تنوع کیفیت و مرغوبیت سیب قرمز در ایران قیمت آن هم مسلماً متفاوت خواهد بود.

سیب رد دلیشز یکی از انواع سیب هایی است که در ایران بیشترین تولید و صادرات را به خود اختصاص داده است. این نوع سیب در ایران به عنوان سیب لبنانی شناخته شده و معروف است. شرکت بازرگانی ویتاراد این افتخار را دارد که این نوع سیب را با مرغوبیت بسیار بالا و بسته بندی های متنوع و استاندارد به روش سورتینگ مکانیزه در اختیار مشتریان خود قرار دهد. علاوه بر آن این محصول با قیمت بسیار رقابتی نسبت به قیمت آن در سطح جهان برای متقاضیان ارائه می گردد.
حداقل قیمت سیب قرمز ایران بهنام ۳۰ بردلی ۶۰ باعث شده است تا خریداران مختلفی است کشورهای خارجی از ماه سپتامبر به ایران سفر کنند.

حداقل قیمت سیب قرمز ایران

بزرگترین منطقه برداشت سیب قرمز

تقریباً بیش از ۱۵ استان به عنوان منطقه سیب خیز در ایران شناخته شده هستند که بزرگترین منطقه برداشت سیب قرمز مربوط به استان آذربایجان غربی می باشد که به عنوان تعیین کننده حداقل قیمت سیب قرمز ایران معین شده است و هرسال گرید های مختلفی از این نوع سیب از نواحی مختلف این استان به بازارهای مختلفی همچون
روسیه
افغانستان
پاکستان
عراق
اوکراین
قزاقستان
قرقیزستان
هند
کشورهای حوزه خلیج فارس
صادرات می شود.

حداقل قیمت سیب قرمز ایران در بزرگترین منطقه برداشت سیب قرمز باعث شده تا بیشترین میزان فروش برای صادرات را نیز به خود اختصاص دهد که مهمترین شهر هایی که در استان آذربایجان غربی به عنوان قطب اصلی فروش سیب درختی معروف و شناخته شده هستند می توان به
ارومیه
اشنویه
پیرانشهر
مهاباد
سلماس
اشاره کرد که البته شهر های دیگری نیز در این استان دارای بهترین و مرغوب ترین نوع از ارقام مختلف سیب درختی هستند که ما به آنها در اینجا اشاره نکردیم.

حداقل قیمت سیب قرمز ایران

زمان برداشت سیب درختی در سال ۲۰۲۱

سیب طلایی و سیب قرمز به عنوان سیب های پاییزه در ایران می باشند که زمان برداشت سیب درختی در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال‌های قبل زودتر انجام خواهد گرفت و دلیل آن به خاطر گرم شدن آب و هوای کره زمین بوده است که تأثیر آن بر روی ایران نیز داشته است.
کسانی که در سال های قبل اقدام به خرید سیب ایران کرده‌اند، چنانجه بازار عمده فروشی آنها در کشورهای خود زودتر از سال های گذشته خواهان سیب قرمز و طلایی باشد می توانند ثبت سفارش خود را زودتر اعلام کنند تا گروه ویتاراد با همکاران خود بتوانند برنامه‌ریزی دقیق‌تری در حوزه صادرات سیب ایران داشته باشند.

حداقل قیمت سیب قرمز ایران با شروع زود هنگام برداشت سیب درختی رابطه مستقیم داشته است و شاید دلیل اصلی آن این است که کشور هایی که به عنوان بزرگترین وارد کننده سیب ایران به شمار می روند، فعلاً تقاضای خرید ندارند و ممکن است کاهش قیمت ها تا شروع درخواست های مشتریان خارجی ادامه یابد که کارشناسان ما در امور فروش سیب، که به عنوان بزرگترین تامین کننده سیب در ایران شناخته شده هستند سعی خواهند کرد تا بتوانند همانند سالهای قبل با قیمت رقابتی و رعایت بسته بندی، مشتریان دائمی خود را حفظ کنند.

حداقل قیمت سیب قرمز ایران صادراتی

سیب های صادراتی نسبت به بازار درخواستی و کشورهای مختلف، قیمت های متفاوت تری خواهند داشت به طوری که اگر بخواهیم کشور هند را مثال بزنیم، می‌توان گفت که در کشور هند مشتریان هر سال انواع مختلف از سیب قرمز را با گرید های مختلف خریداری می کنند که هرکدام از این سیب‌ها را قشرهای مختلف در بازار هندوستان خریداری می کنند.
برخی از این سیب‌ ها سایز کوچک تری دارند که قیمت فروش آنها پایین‌تر است و برخی از مشتریان ما همواره خواهان سیب‌های هستند که بسیار لوکس و سایز بزرگ تری دارند که قیمت فروش سیب لوکس برای کشورهای مختلف بالا بوده است اما در مقایسه با بازارهای جهانی سیب ایران قیمت کاملاً مناسب تری داشته است.

حداقل سیب قرمز ایران در بازار عمده فروشی کشور های خریدار باعث شده است تا میزان واردات انواع سیب از کشورهای رقیب به بازارهای هدف ما کاهش داشته باشد و ما شاهد افزایش فروش انواع سیب قرمز و زرد به این کشورها هستیم که خوشبختانه در سال ۲۰۲۱ قیمت سیب ایران حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان بوده است.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.