گروه شرکت های ویتاراد
خانه / کیوی / بهترین کیوی شمال | قیمت عمده کیوی صادراتی
بهترین کیوی شمال

بهترین کیوی شمال | قیمت عمده کیوی صادراتی

بهترین کیوی شمال از میوه های صادراتی بشمار می آید که در بازار کشورهای مختلف دنیا بفروش می رسد. قیمت عمده این میوه را می توان به صورت مستقیم از صادر کننده های بزرگ در اختیار گرفت.

بهترین کیوی شمال

هر محصول که در ایران با استانداردهای لازم تولید شود، برای عرضه در بازار دیگر کشورها نیز مد نظر قرار می گیرد. به این ترتیب است که امروزه بر روی فروش در دیگر کشورها نیز توجه شده و به آنها اهمیت داده می شود.

کیوی از جمله میوه هایی ست که برای فروش در دیگر کشورها مد نظر قرار می گیرد. این میوه به دلیل داشتن طعم خوب و فواید کم نظیر در سراسر دنیا محبوبیت یافته و فروش خوبی از ایران دارد.

قیمت عمده کیوی صادراتی

کیوی صادراتی ایران بیشتر از نوع هایوارد بوده که در انواع سبز و طلایی تولید می شود. این نوع کیوی را می توان در اندازه درشت و کیفیت عالی خریداری نمود. به طوری که شرکت های بزرگ آن را به بازار عرضه داشته و قیمت مشخصی آن را اعلام می دارند.

بی تردید در خرید عمده کیوی صادراتی باید به موضوعات زیر توجه ویژه ای شود:

  • قیمت
  • کیفیت محصول
  • نوع بسته بندی
  • اندازه هر کیوی
  • گونه کیوی

بسیاری از صادر کننده هایی که امروزه کیوی را به بازارهای جهانی عرضه می دارند، به قیمت روز آن دقت داشته و همواره شاخصه های رقابتی را اعلام در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

مرکز فروش کیوی

فروش بهترین کیوی شمال

کیوی شمال میوه ای ست که امروزه برای ایرانی ها حاشیه سود زیادی به همراه داشته است. به همین دلیل شرایط فروش آن در دیگر کشورها مد نظر بوده و معمولا شرکت های صادر کننده به این میوه توجه دارند.

فروش کیوی شمال در بازار جهانی همیشه حاشیه سود خوبی را به همراه دارد. چرا که میزان تقاضای میوه کیوی در دیگر کشورها زیاد بوده و این موضوع کمک زیادی به تولید کننده ها نموده تا محصولی بهتر را راهی بازار جهانی کنند. در این میان کیوی شمال درجه یک بیشترین توجه را از خریداران عمده به خود جلب می کند.

صادرات کیوی هایوارد بسته بندی

همانطور که اشاره شد، کیوی هایوارد ایران که از بهترین گونه ها بشمار می آید، برای صادرات مد نظر بوده و فروش خوبی دارد. به این ترتیب بسته بندی های تخصصی و استاندارد در رابطه با آن مد نظر بوده و شرکت های تخصصی آن را سورت می کنند.

صادرات کیوی هایوارد به کشورهایی مانند ترکیه، روسیه و اوکراین همیشگی بوده و صادر کننده هایی همچون شرکت ویتاراد بیشترین تمرکز را بر روی این بازارها دارند. به این ترتیب است که در چند سال اخیر حجم زیادی از این میوه به صورت مستقیم در بازار اروپا عرضه می شود.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیوی طلایی صادراتی

مرکز فروش کیوی صادراتی به روسیه

کیوی میوه ای است که در شمال ایران کشت می شود و علاوه بر تامین …

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک