مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین سیب درختی زرد | صادرات سیب ارومیه به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیب درختی ارومیه را بشناسیدسیب زرد صادراتی با کارتن پلاستصادر کننده انواع سیب ارومیه
شرکت صادر کنده سیب

بهترین سیب درختی زرد ارومیه که به کشور روسیه صادرات می شود، دارای گرید های مختلف است که قیمت فروش آنها نسبت به درخواست بازار هدف متفاوت از هم هستند.

در سال جاری علی رغم اینکه سفارش خرید سیب درختی قرمز بیشتر از سیب زرد بوده است، اما همواره قیمت سیب زرد بالاتر برای صادرات خرید و فروش شده است.

سیب زرد ارومیه که اغلب از باغات مناطق کوهپایه برداشت شده است، کیفیت بسیار بالایی برای بازار روسیه دارد که شما مشتریان محترم می توانید نسبت به سفارش خرید خود از واریته های مختلف از سیب درختی ارومیه یا سایر مناطق اقدام نمایید.

انواع سیب درختی ارومیه را بشناسید

در کل از نظر واریته های سیب صادراتی در ایران، بیشترین نوع سیب تولید شده در ارومیه و سایر مناطق از نوع سیب زرد و قرمز لبنانی است.

اما از نظر کیفیت سیب ها، منطقه برداشت هر کدام از سیب ها می تواند تاثیر بالایی در قیمت فروش آن داشته باشد.

در این مقاله سعی داریم تا مناطقی که در ارومیه کیفیت سیب آنها برای صادرات مناسب است را بازگو کنیم.

مناطقی مانند:

  • منطقه باراندوز
  • منطقه سرو
  • مرگور
  • منطقه بالانج

از مهم ترین نواحی هستند که شما می توانید بهترین سیب درختی زرد و قرمز را در سردخانه های این مناطق خریداری کنید.

سردخانه ۸۰۰۰ تنی مجموعه ویتاراد نیز در ارومیه که در جاده اشنویه واقع شده است، جز منطقه باراندوز محسوب می شود که خوشبختانه در این سال های اخیر رشد قابل توجهی در فروش برای صادرات داشته است.

سیب زرد صادراتی با کارتن پلاست

هر نوع محصول صادراتی، اگر کیفیت بسته بندی و شکیل تر شدن آن بیشتر باشد، قدرت فروش بالاتری دارد.

سیب درختی هم همین شرایط را دارد. برخی از کشور ها استاندارد های خاص خود را دارند و به همین منظور نوع بسته بندی بسیار حائز اهمیت است.

بسته بندی کارتن پلاست یکی از انواع پکینگ برای سیب درختی زرد و قرمز است که خواهان خوبی در کشور های خارجی خصوصا روسیه داشته است.

معمولا قیمت این نوع بسته بندی نسبت به نوع سبدی بالاتر است، اما قیمت فروش آن نیز در بازار خرده فروشی آن کشور ها بالاتر بوده است.

از این رو شما مشتریان محترم می توانید درخواست خود را نسبت به خرید انواع سیب درختی با بهترین نوع بسته بندی از این مجموعه ارائه داده و خریداری کنید.

بهترین سیب درختی زرد و قرمز لبنانی مجموعه ویتاراد در حال حاضر با این بسته بندی ( کارتن پلاست ) بسیار رقابتی بوده است که تا ژانویه سال ۲۰۲۰ توانسته ایم بالغ بر ۱۲۰۰ تن از این میوه با این نوع بسته بندی در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار دهیم.

صادر کننده انواع سیب ارومیه

بی شک یکی از بزرگ ترین مجموعه هایی که در حوزه صادرات سیب درختی فعالیت گسترده ای دارد، بازرگانی ویتاراد بوده است که بالغ بر ۱۵ کشور اروپایی و آسیایی و همینطور آفریقایی از این مجموعه خریداری می کنند.

با در اختیار داشتن بهترین سیب درختی زرد و قرمز صادراتی، سبب شده تا همیشه مشتریان خارجی رضایت بالایی از کیفیت و بسته بندی داشته باشند.

باغداران محترم در ارومیه، مراغه، میانه، اشنویه، سمیرم و سایر مناطق سیب خیز کشور می توانند با همکاری این مجموعه حجم بزرگی از مرغوب ترین نوع سیب های خود را با قیمت رقابتی تری به بازار های هدف معرفی کنند.

این مجموعه در این عرصه همواره سعی داشته است، تا بتواند محصولات مختلف کشاورزی ایران را به مشتریان خود در اقصی نقاط جهان معرفی نماید.

به همین منظور در این سال های اخیر، علاوه بر سیب درختی، سایر میوه جات و صیفی جات را نیز در چرخه صادرات خود داشته است.

سجاد راد

من در حوزه میوه مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و انار و کیوی و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.